Diziler

Nefes Nefese Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak?

Nefes Nefese Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak?, Dizi haberleri kategorimizde Nefes Nefese Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Nefes Nefese Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Nefes Nefese Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak?

Nefes Nefese Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak?..  Nefes Nefese dizisi çok yakında zamanda Startv ekranlarında yayınlanmaya ekranlara gelecek. TMC Film’in yapımcılığını yaptığı dizinin çekimleri sürdürmekte. Dizinin ismi ikinci sefer değişti. Son kez Nefes Nefese olarak kesinleşti.

Nefes Nefese dizisinin konusunu Selin Tunç yazıyor. Uğur Yücel hem bu dizinin yönetmenliğini hem de oyunculuğunu yapıyor. Nefes Nefese dizisi ocak ayının ortalarında yayınlanmaya ekranlara gelecek. Nefes Nefese dizisi çekimileri İstanbul’da başlıyor. Yılbaşı ardından da çekimler Adana’da sürdürmekte.

Nefes Nefese dizisi oyuncuları Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Ezgi Şenler, Gülçin Santırcıoğlu, Deniz Hamzaoğlu ve Şebnem Hassanisoughi. Nefes Nefese dizisinin konusu; babasıyla birlikte yaşayan bir adam ve annesiyle yaşayan bir kadının Antakveya karşılaşması ile hikaye başlıyor. Hem aile ilişkilerinin hem de Suriye üzerinden gerçekleşen kaçakçılıkların olduğu dizi ocak ayında yayınlanmaya ekranlara gelecek.

Nefes Nefese dizisinin oyuncuları kimdir? Bilgilerini paylaşalım. Şükrü Özyıldız Kimdir? 1988 İstanbullu doğumlu olan genç oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesinde eğitime başlayıp bir yılın ardından Ege Üniversitesi’nde eğitim hayatına devam etmiştir. İlk başlarda Portekiz’de kafes dövüşleri yapan Şükrü Özyıldız sonradan oyunculuğa başlamıştır.

Şükrü Özyıldız yer aldığı diziler Derin Sular, Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar, Şeref Meselesi, Çoban Yıldızı… Şimdide Nefes Nefese dizisinde oynayacak.

Melisa Şenolsun Kimdir? 1996 İzmir doğumlu olan oyuncu Melisa Şenolsun bilgileri sizlerle. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde okudu. Melisa güzelliği ile dikkatleri çekmiştir. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile oyunculuğa başlayan Melisa Şenolsun önceden Tatlı Küçük Yalancılar, Kiralık Aşk, Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde oynadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün