Diziler

Nesrin Cavadzade’den Olay Gönderme! Hemen Sildi!

Nesrin Cavadzade’den Olay Gönderme! Hemen Sildi!, arayışı içine giren okurlarımız için Nesrin Cavadzade’den Olay Gönderme! Hemen Sildi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Nesrin Cavadzade’den Olay Gönderme! Hemen Sildi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Nesrin Cavadzade’den Olay Gönderme! Hemen Sildi!

Yasak Elma dizisinin fenomen kişiliği Şahika diziden ayrıldı. Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılması tepkilere neden olmaktadırken Cavadzade’den olay gönderme geldi.

Yasak Elma’nın eski yönetmeni Neslihan Yeşilyurt ile kavga ettiği ve bundan dolayı diziden gönderildiği söylenen Nesrin Cavadzade’den dün olay paylaşım geldi. Lakin Cavadzade paylaşımı çok geçmeden kaldırdı. 

VEDA ETMEYENLERE GÖNDERME

Dün Yasak Elma’da Şahika kişiliğinin diziden ayrıldığı bölüm ekranlara geldi. Dün bölüm öncesinde yalnızca Berk Okay ve Gülenay Kalkan’ın Nesrin Cavadzade ile fotoğraf paylaşıp veda etmesi dikkatlerden kaçmazken Cavadzade’den de bu duruma gönderme gibi paylaşım geldi. 

Nesrin Cavadzade Yasak Elma’da Şahika’nın cenaze sahnesinden bir çekimi paylaşımı yaptı ve “İşte tek gerçek gözyaşı döken” diye yazdı. Cavadzade dizideki yardımcısı Hayati’nin Şahika’nın cenazesi başında ağladığı videoyu koyarak “İşte tek gerçek gö yaşı döken” diye yazdı. Bu paylaşım Eda Ece ve Şevval Sam’a gönderme olarak yorumlandı.

Eda Ece ve Şevval Sam’ın Nesrin Cavadzade’ye veda paylaşımı yapmaması dizinin hayranları aracılığıyla tartışma konusu oldu. Dizinin bazı hayranları ise Şahika’nın diziye geri döneceğinden emin. Tüm bunların hayranları ters köşe yapmak olduğunu iddia eden hayranlar Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılmadığını iddia etti. Cavadzade yaptığı son paylaşımda “Sürprizlere hazır olun” diye yazmıştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün