Diziler

Netflix’in Yeni Dizisi Uysallar Kadrosu Şampiyonlar Ligi Gibi!

Netflix’in Yeni Dizisi Uysallar Kadrosu Şampiyonlar Ligi Gibi!, arayışı içine giren okurlarımız için Netflix’in Yeni Dizisi Uysallar Kadrosu Şampiyonlar Ligi Gibi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Netflix’in Yeni Dizisi Uysallar Kadrosu Şampiyonlar Ligi Gibi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Netflix’in Yeni Dizisi Uysallar Kadrosu Şampiyonlar Ligi Gibi!

Netflix birbirinden iddialı projeleri ekrana getrimeye sürdürmekte. Bu projelerden bir taneside Ay Yapım imzalı Uysallar dizisi.. Birbirinden tecrübeli oyuncuların olduğuı dizinin yönetmen koltuğunda Onur Saylak  yer alırken konusu ise Hakan Günday aracılığıyla kaleme alınıyor.

Uluslararası ve ulusal alanda ödül alan Puhu TV içi çekilen Şahsiyet dizisinin başarılı yönetmeni olan bunun yanı sıra başarılı bir oyuncu da olan Onur Saylak; Uysallar dizisi ile yeniden iddialı bir projenin yönetmenliğini üstleniyor. Kadro ise efsane oyunculardan oluşuyor!

Şahsiyet dizisi ile ismini duyuran usta oyuncu Haluk Bilginer, Çukur dizisinin Selim’i Öner Erkan, tecrübeli oyuncu Songül Öden ve yine usta isimlerden Uğur Yücel Uysallar dizisinde yer alıyor. Hazırlıkları süren dizinin kadro çalışması da sürdürmekte.

Uysallar Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

  • Haluk Bilginer
  • Uğur Yücel
  • Songül Öden
  • Öner Erkan

Uysallar Dizisi Konusu Nedir?

Mimar Oktay Uysal eşi, iki çocuğu ve babasından bir araya gelen ailesinden gizli olarak bir yaşamı sürmeye başlar. Lakin o sırada ailesi de Oktay’dan gizli kendi dünyalarını kurmanın peşindedir. Uysal ailesinin yalanlarla dolu bir evi mevcuttur. Oktay’ın da inşa etmesi gereken bir hapishanesi…Yalanlar ne zaman görülmektedir, aile olmak yalan söylemek mi, herkesin ikinci yaşamı olmalı mı? Uysallar dizisinde bu soruların yanıtlarını arayacağız.

Uysallar Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix ekranlarında yayına girecek olan dizinin çekimleri sürdürmekte. Dizinin halen yayın tarihi belli olmadı. Lakin 2021 senesinin sonlarına doğru yayına girmesi amaçlanıyor. Diziye dair detaylar belli bi hayli paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün