Kamu ve Özel İş İlanları

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 11 Öğretim Üyesi Alacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi” hükümleri dâhilinde öğretim üyesi alımı yapılacaktır.

İlanda bulunan Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 23. Maddesi ile “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi’nde öngörülen puanları sağlamış olmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün