Biyografi

Nezen Germiyen cinayeti Müge Anlı geldi! Nezen Germiyen kim öldürdü? Ahmet Taşkın mı?

Nezen Germiyen cinayeti Müge Anlı geldi! Nezen Germiyen kim öldürdü? Ahmet Taşkın mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Nezen Germiyen cinayeti Müge Anlı geldi! Nezen Germiyen kim öldürdü? Ahmet Taşkın mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Nezen Germiyen cinayeti Müge Anlı geldi! Nezen Germiyen kim öldürdü? Ahmet Taşkın mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Nezen Germiyen cinayeti Müge Anlı geldi! Nezen Germiyen kim öldürdü? Ahmet Taşkın mı?

Nezen Germiyen cinayeti Müge Anlı tekrar geldi! 9 senedir çözülmeyen Nezen Germiyen kim öldürdü? Nezen Germiyen cinayetiyle alakalı Büşra birden çok şey biliyor ve Müge Anlı Nezen Germiyen cinayetiyle alakalı çarpıcı iddiaları yanıtlıyor!

Nezen Germiyen cinayeti ne zaman işlendi?

Nezen Germiyen cinayeti 1 Ekim 2012 senesinde Nevşehir’de kabyolan ve cesedi kayalıklarda bulunan 13 yaşında Nezen Germiyen katilleri bulunamıyor. 9 senedir kimsenin bulamadığı Nezen germiyen cinayeti sonunda Müge Anlı’ya geldi.

Nezen Germiyen 6 ay sonra ölüsü bulundu!

Aralık ayında evinde ayrılan ve haziran ayında bulunan Bezen Germiyen cinayeti bir türlü aydınlanamıyor.

2016 senesinde Müge Anlı bir kere daha gelen ve bulamayan Müge Anlı bir kez daha 2021 senesinde Müge Anlı geldi. Peki Nezen Germiyen kimler öldürdü? Nezen Germiyen cinayeti zanlıları kimler?

Müge Anlı Ahmet Taşkın mı işledi?

Bir uyuşturucu olayına karışan ahmet Taşkın, Murat Karaman ve Hüseyin Germiyen’in sakladığı ve Nezen Germiyen tanıklık yaptığı ve bundan dolayı öldürmüş olabileceği düşünülüyor.

Nezen Germiyen babası Hüseyin Germiyen, 13 yaşında ölen kızının peşini bırakmadı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün