Kamu ve Özel İş İlanları

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi  birimlerine 2547 sayılı Kanun, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ile Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri ikaznca öğretim üyesi alımı yapılacaktır.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanma Yönergesi’ne Üniversitemiz web sitesi yönetmelikler ve yönergeler bölümünden ulaşılabilir.

Adaylardan İstenen Belgeler

  • Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’nın web sitesi matbu formlar modülünde bulunan “Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçesi” ile özgeçmiş,
  • Nüfus cüzdan sureti,
  • 2 adet fotoğraf,
  • Hizmet belgesi,
  • Yabancı dil belgesi, lisans-yüksek lisans-doktora belgesi, profesör ve doçent kadroları için doçentlik başarı belgesi,
  • Puanlama tablosu ve yayın listesinden bir araya gelen başvuru dosyası ile aynı belgelerle birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan Profesör kadrosu için 6 adet (1 fiziksel+6 dijital(Flash Bellek)),
  • Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadroları için 4 adet (1 fiziksel + 4 dijital (Flash Bellek)),
  • Bilimsel yayın dosyalarını ekleyerek Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yahut posta ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

07.05.2021 tarihinden sonra şahsen yahut posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün