Biyografi

Niran Yalaz Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Niran Yalaz kimdir?, Niran Yalaz kaç yaşında?, Niran Yalaz evi nerede?, Niran Yalaz nerelidir? Niran Yalaz ev adresi?, Niran Yalaz kaç yaşında?, Niran Yalaz nerede oturuyor?, Niran Yalaz nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Niran Yalaz hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1996 senesinde doğan Niran Yalaz şu an için 25 yaşında ve burcundandır. Niran Yalaz doğum yeri ise Bursa olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Niran Yalaz Kimdir? – Niran Yalaz Evi Nerede? – Niran Yalaz Nerede Oturuyor?

Niran Yalaz Kimdir?, evi nerede?

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Niran Yalaz, 1996 senesinde Bursa’da doğmuştur. Tam adı Dilara Niran Yalaz’dır. İstanbul’da yaşamakta, 173 cm. boyunda ve 52 kilo olan Niran Yalaz, Lise mezunudur ve işinde uzman olarak yüzme sporuyla ilgilenmektedir. 17 yaşında iken modellik yapmaya başlamıştır.

Model olarak 2016 yılı Best Model yarışmasına da katılmış olup finalistlerin arasına katılmıştır.

Niran Yalaz, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayına girecek ve sunuculuğunu yine Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

19 Mart 2017 tarihinde elenen kişi Niran Yalaz olmuştur.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün