Diziler

Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncuları Haberleri Kadrosu Konusu Özeti

Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncuları Haberleri Kadrosu Konusu Özeti, Dizi haberleri kategorimizde Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncuları Haberleri Kadrosu Konusu Özeti ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncuları Haberleri Kadrosu Konusu Özeti sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncuları Haberleri Kadrosu Konusu Özeti

Yeni sezonda bir çok dizi yayına başlamak için gün beklemeye başladı. Şu aralar yeni bir asker Polis dizisi daha yayınlanmak için cast çalışmalarının yoğun bir biçimde sürdüği yeni dizinin adı nöbet 7/24 olarak belirlendi. Her ne kadar yeni dizi nöbet 7/24 şuan için kod adı olarak belirtilmiş olsa da İleriki zamanda adının değişmesi olabilecek görünüyor. Lakin biz şuan için okurlarımıza bilgi vermek için nöbet 7 24 dizisi olarak adlandırmaya devam edeceğiz.

Nöbet 7/24 deyince akla zaten asker ve polis kökenli bir dizi olduğunu az çok anlamışsındır. Savaşçı söz ve geçen sene sezon finalinden sonra yeni sezonda erken final yapan isimsizler dizisi gibi bi hayli popüler olan asker dizilerinin bir yenisi olan Nöbet 7-24 Pana Film aracılığıyla hazırlanacak. Nöbet 7 24 dizisi 2019’da yayın yaşamına girmeyi planlıyor. Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncu Karakterleri de belli olmaya başladı:

Nöbet 7/24 dizisinin Show TV’yi de yayınlanacağını ve Show TV’de boş olan perşembe gününe asker dizisinin yerleştirileceği konuşursa da yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayınlanmayacak ve bu dizide oynaması olabilecek olan Cahit Kayaoğlu ve Ertuğrul Şakar la nöbet 7 24 dizisi için görüşmelerin yapıldığı ve olumlu neticelendiğı gelen ilk bilgiler içindedır. nöbet 7/24 dizisinde oyuncuların karakterleri bile şimdiden belirlendi: Cahit Kayaoğlu dizide “Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu”ya, Ertuğrul Şakar ise “Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici”ye hayat verecek.

Ayrıca  nöbet 7/24 dizisinde şu anda dizi çekimleri yapmayan yani boşta Duran bir çok oyuncu ile de görüşmelerini yapıldığı ve ikna edilen oyuncularla asker ağırlıklı bu yeni dizide oynamaları için ve 2019’da şubat ayında yetiştirilen bilmesi için oyuncu seçmelerinin büyük bir hızla sürdüğini öğrendik. Hatta teklif edilen bazı oyuncuları da Buraya yazmak istiyorum. nöbet 7/24 dizisinde oynamak üzere Ali Sürmeli, Barış Falay, Funda İlhan ve Orçun Kaptan’a da teklif götürüldüğü konuşulmakta.

Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncuları Haberleri Kadrosu Konusu Özeti

Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncuları Haberleri Kadrosu Konusu Özeti

Eğer oyuncular teklifleri bi hayli hızlı bir biçimde kabul ederse dizi çekimlerinin Ekim ayında başlayacağı ve erken final yapabilecek herhangi bir dizinin yerine sürpriz bir biçimde nöbet 7/24 dizisinin ekrana girebileceği konuşulmakta. Nöbet 7/24 dizisinin nerede çekildiği oyuncularından kimler oldu dizide çalan fon jenerik müziklerini dizinin oyuncu kadrosuyla Bize gelen giden bütün oyuncuları siz değerli okurlarımız için düzenli olarak sitemize ekleyeceğiz.

Show TV’de ekrana gelmesi olabilecek olan nöbet 7/24 dizisinin 2019’da yayına girmesi hedeflenirken ve oyuncuların tamamıyla bilinmesi durumunda daha erken bir vakit gibi çirkin veren başını Dizimin dizinin hazır hale getirilecek konuşulmakta. Zamanla nöbet 7 24 dizisi ile ilgili ayrıntı kısmı yeni oyuncuları ve karakterleri sizleri yazmaya devam edeceğiz Şimdilik nöbet 7 24 dizisi ile alakalı yazacaklarımız bu kadar.. Hoşçakalın. .

Diziyi yayınlaması için Show TV ile görüşen yapımcı Cahit Kayaoğlu “Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu”ya, Ertuğrul Şakar ise “Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici”ye hayat vereceğini şimdiden açıkladı. Diğer karakterler belli bi hayli yazmaya devam edeceğiz. Ayrıca dizide yer almaları için Ali Sürmeli,Barış Falay,Funda İlhan ve Orçun Kaptan’a da teklif götürüldüğü konuşulmakta. Dizinin en geç Ekim sonunda yayına başlaması bekleniyor.  Nöbet 7/24 Dizisi Nerede Çekiliyor? sorusuna da Diriliş Ertuğrulun çekildiği platoda çekilecekmiş anlaşmaler imzalanmış diye duyum aldık ama halen kesinleşmemiş.

Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncuları Kimler?

Nöbet 7-24 Dizisi Ertuğrul Şakar

Nöbet 7-24 Dizisi Ertuğrul Şakar

Ertuğrul Şakar Kimdir? 1977 senesinde Çeçen bir ailenin oğlu olarak Sivas’ta dünyaya gözlerini açan Ertuğrul Şakar Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuvarında tiyatro bölümününü okumuştur. Çeşitli dizi, sinema ve reklam filmlerinde rol alan Ertuğrul Şakar oynadığı dizi ve rolleri şöyledir:
2008 Eyvah Halam Seyfi
2009 IV. Osman Naci
2010-2014 Şefkat Tepe Kordon Celil
2014 Sungurlar Celil
2014-2016 Kurtlar Vadisi Pusu Yasin Komutan
2018-Kurtlar Vadisi Kaos Yasin
2018-2019 Nöbet 7-24 Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici

Nöbet 7-24 Dizisi oyuncuları kim kimdir

Nöbet 7-24 Dizisi oyuncuları kim kimdir

Cahit Kayaoğlu Kimdir? 11 Ekim 1974 tarihinde Elazığ’da doğan Cahit Kayaoğlu Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde polis komiseri olarak görev yapmakta iken Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat Alemdar rolünü oynayan Necati Şaşmaz’ın daveti ile Polislik görevinden istifa ederek diziye katılmıştır. O gün bu gündür Kurtlar Vadisi dizisinde vazgeçilmez rollerden biri olma özelliğini taşır.. Cahit Kayaoğlu Sevcan Alkan ile 2016 da evlenmiştir..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün