Diziler

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu’nun Kağıt Ev Dizisine Serra Pirinç Dahil Oldu!

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu’nun Kağıt Ev Dizisine Serra Pirinç Dahil Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu’nun Kağıt Ev Dizisine Serra Pirinç Dahil Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu’nun Kağıt Ev Dizisine Serra Pirinç Dahil Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu’nun Kağıt Ev Dizisine Serra Pirinç Dahil Oldu!

Yapımcılığına  O3 Medya’nın imza attığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı; başrollerini Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu’nun paylaşımı yaptığı ” Kağıt Ev” dizisi 19 Nisan Pazartesi ilk bölümü ile yayınlandı. İddialı konusu ve güçü kadrosu ile dikkat çekerek belli bir kemik seyirciyi oluşturmayı başardı.

Nur Fettahoğlu  ve Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü paylaşımı yaptığı ve kadrosunda bulunan Can Nergis,Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel ,Nejat Uygur, Helin Kandemir ‘in olduğu dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil olduğu bilgisine ulaşıldı.

Erdal Beşikçioğlu’nun Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu’nun ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı oynadığı diziye güzel oyuncu Serra Pirinç dahil oldu.

Kağıt Ev dizisi her pazartesi saat 20:00’de Star Tv’de yayınlanıyor.

Serra Pirinç Kimdir?

Başarılı oyuncu Serra Piliç Kağıt Ev dizisinin kadrosuna dahil oldu. Oyuncunun halen hangi rolü oynayacağı ise bilinmemekte. Güzel oyuncu ile ilgili araştırılanler ise haberimizin devamında yer alıyor.

19 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Serra Pirinç, 1.68 metre boyunda, 50 kilo ve İkizler burcudur. Liseyi bitirdikten sonra kariyerinde oyunculuk üzerine yoğunlaşmış ve Tiyatro Teras’ta oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Bizim Hikaye adlı dizide oynadığı Müjde kişiliği ile gerçekleştiren Serra Pirinç, ardından Vuslat dizisinde rol almıştır. En son Mucize Doktor adlı dizide yer almıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün