Biyografi

Nurana Bagieva Kimdir? Evi Nerede?

Nurana Bagieva Kimdir? – Nurana Bagieva Evi Nerede? – Nurana Bagieva Nereli?

Nurana Bagieva kimdir?, Nurana Bagieva kaç yaşında?, Nurana Bagieva evi nerede?, Nurana Bagieva nerelidir? Nurana Bagieva ev adresi?, Nurana Bagieva kaç yaşında?, Nurana Bagieva nerede oturuyor?, Nurana Bagieva nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Nurana Bagieva hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 26.Haziran.1987 senesinde doğan Nurana Bagieva şu an için 34 yaşında ve Yengeç burcundandır. Nurana Bagieva doğum yeri ise Azerbaycan – Bakü olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Nurana Bagieva Kimdir?, evi nerede?

Nurana Bagieva, 26 Haziran 1987 tarihinde Azerbaycan, Bakü’de doğmuştur. Nurana Bagieva küçük yaşlardayken ailesinin Türkiye’ye yerleşmesi sebebiyle İstanbul’da büyümüştür. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunudur.

2010- 2014 senelerı içerisinde yayına giren “Lale Devri” adlı dizide Tolgahan Sayışman, Serenay Sarıkaya, Selen Soyder, Hatice Aslan, Korel Cezayirli, Gül Onat, Kenan Bal ile beraber rol aldı.

2011 senesinde “Adını Feriha Koydum” adlı dizide Aynur kişiliğini canlandırırken Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy, Metin Çekmez, Deniz Uğur, Ceyda Ateş ile birlikte oynadı.

Nurana Bagieva, 2014 senesinin Aralık ayında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gazzeli genç bir kızın yaşamının konu edildiği “Ezra’ adlı dizide Yusuf Çim, İsmail Filiz, Zeynep Koltuk, Serkan Şenalp, Doğukan Polat, Asuman Dabak, Rüveyda Öksüz ile beraber oynadı.

2016 senesinde Göç Zamanı adlı dizide Vahide Perçin, Talat Bulut, Tilbe Saran, Engin Benli, Cansu Tosun, Ali Erkazan ile birlikte oynadı.

15 Ekim 2017 tarihinde İsmail Filiz ile evlendi.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Göç Zamanı (Hande) (Tv. dizisi)
2014 – Ezra (Reyna) (Tv. dizisi)
2011 – Adını Feriha Koydum (Aynur) (Tv. dizisi)
2010 – 2014 – Lale Devri (Eda) (Tv. dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu