Biyografi

Oğulcan Ölçer Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Oğulcan Ölçer kimdir?, Oğulcan Ölçer kaç yaşında?, Oğulcan Ölçer evi nerede?, Oğulcan Ölçer nerelidir? Oğulcan Ölçer ev adresi?, Oğulcan Ölçer kaç yaşında?, Oğulcan Ölçer nerede oturuyor?, Oğulcan Ölçer nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Oğulcan Ölçer hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 08.Mart.1996 senesinde doğan Oğulcan Ölçer şu an için 25 yaşında ve Balık burcundandır. Oğulcan Ölçer doğum yeri ise Aydın olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Creative – Art Director olarak devam ettirmektedir.

Oğulcan Ölçer Kimdir? – Oğulcan Ölçer Evi Nerede? – Oğulcan Ölçer Nerede Oturuyor?

Oğulcan Ölçer Kimdir?, evi nerede?

Oğulcan ÖLÇER, 1996 senesinde Aydın, Efeler’de dünyaya geldi. Küçük yaşta müziğe, teknolojiye ve görselliğe ilgi duydu. İlkokul senelerını Aydın’da okuduktan sonra Muğla’nın Bodrum ilçesine yerleşti. Lise zamanında evinde kurduğu müzik stüdyosunda EDM tarzında müzik yapıp tonlarca tanınmış DJ’lere demolarını gönderdi. Ghost production ile uğraşırken öte yandan da görsel sanatlarda kendini geliştiren Oğulcan, bu zamanlarda görselliğe olan ilgisini bi hayli arttırmıştır.

Oğulcan ÖLÇER’in Dünyası (Manipülasyon)

Liseyi Muğla’nın Bodrum beldesinde bitirdikten sonra programlama ve görsel eğitim için Isparta’da Süleyman Demirel Üniversitesi’nde eğitim görmüştür.

Üniversitenin ilk senesinin yaz sezonunda bir reklam ajansında “Post Production & Graphic Artist” olarak çalışmış; Jeremy Meeks, Steve Aoki ve Luis Fonsi gibi sanatçı etkinliklerinin reklam yönetimini, fotoğraf ve video çekimlerini yapmıştır.

Bunlarla birlikte bir çok referans edinen Oğulcan, Türk ünlülerden müzik klibi çekimi, sanat yönetmenliği ve etkinlik yönetimi gibi iş teklifleri almıştır. Bu zamanlarda iş yoğunluğu Oğulcan’ın bakış açısını değiştirmiş, çok fazla yaptıklarını sorgulamış, kendisi için doğru yolu seçip okuduğu üniversitenin şehrine geri dönerek kendi yazılım şirketini kurmuştur. Kurduğu yazılım şirketi ve geçmiş yaz zamanından edindiği tecrübeler, Oğulcan’ın düşüncelerini tamamiyle değiştirmiş ve sonu olmayan bir yolculuğa sokmuştur. Oğulcan şu anda internet üzerinden elde ettiği gelirle dünyayı geziyor. Gezip gördüğü yerlerde sanatını ve duygularını anlatan video ve fotoğrafları sosyal platformdaki takipçileriyle paylaşıyor.

https://www.instagram.com/ogulcanolcer
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün