Diziler

Öner Erkan hasta mı? Çukur Selim Koçavalı hastalığı ne?

Öner Erkan hasta mı? Çukur Selim Koçavalı hastalığı ne?, arayışı içine giren okurlarımız için Öner Erkan hasta mı? Çukur Selim Koçavalı hastalığı ne? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Öner Erkan hasta mı? Çukur Selim Koçavalı hastalığı ne? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Öner Erkan hasta mı? Çukur Selim Koçavalı hastalığı ne?

Finaliyle büyük ses getiren Çukur dizisinde Öner Erkan damga vurdu. Selim Koçavalı kişiliğiyle aylar sonra tekrardan Çukur’a dönen Öner Erkan takipçilerini üzdü. Saçlarını kazıtan Öner Erkan hasta mı?

İdil Sivritepe Aşkın Tarifi dizisine Çilek Kokusu dizisiyle damga vurdu!

İdil Sivritepe Aşkın Tarifi dizisine Çilek Kokusu dizisiyle damga vurdu!

Öner Erkan hasta mı?

Çukur final bölümüne ismini duyuran isimler içinde bulunan Selim Koçavalı kişiliğiyle Öner Erkan’da geldi. Öner Erkan saçlarını kazıttığı görüldü. Hayranları Öner Erkan hasta mı sağlığı yerinde mi sorusunu sordu. 

Öner Erkan hastalığı ne?

Öner Erkan hasta olmadığı ve yeni bir dizi projesi için saçlarını kazıttığı bilgisine ulaşıldı.

Öner Erkan hayranları kısa süre üzgünlük yaşasa da son döneme Çok Güzel Hareketler Arif ve Arka Sokaklar oyuncusu gibi hasta olduğu düşünüldü. Lakin ilan365 olarak Öner Erkan’ın sağlığının gayet iyi olduğu, sürpriz bir proje için saçlarını kazıttığı bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün