Bilgi

Onur Tuna sevgilisi Elif Doğan kimdir? Kaç yaşında?

Onur Tuna sevgilisi Elif Doğan kimdir, nereli, yaşı? Oynadığı dizi ve filmler hangileri?, arayışı içine giren okurlarımız için Onur Tuna sevgilisi Elif Doğan kimdir, nereli, yaşı? Oynadığı dizi ve filmler hangileri? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Onur Tuna sevgilisi Elif Doğan kimdir, nereli, yaşı? Oynadığı dizi ve filmler hangileri? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Onur Tuna sevgilisi Elif Doğan kimdir, nereli, yaşı? Oynadığı dizi ve filmler hangileri?

Onur Tuna ile aşk söylentilerına adı karışan Elif Doğan gündeme bomba gibi düştü. Genç oyuncu en fazla araştırılanler içinde yer aldı. Oyuncunun yaşı, boyu ve olduğu projeler merak konusu oldu. Peki Elif Doğan kimdir?

Elif Doğan Kimdir?

6 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  1.62 metre boyunda, 53 kilo ve Başak burcudur.

Sinema ve dizi oyuncusu Elif Doğan, eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ”Aşk Laftan Anlamaz” dizisi ile yaşayan Elif Doğan, ardından bir çok dizi ve filmlerde yer almıştır.

En son 2020 senesinde Atv de yayına giren Gençliğim Eyvah adlı dizide Azra kişiliği ile seyircilerinin karşısına çıkmıştır.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2019 Zengin ve Yoksul
  • 2018 Darısı Başımıza
  • 2017-2018 Çukur
  • 2016-2017 Hayat Bazı zaman Tatlıdır
  • 2016 Aşk Laftan Anlamaz
  • Kayıp İnci
  • Gençliğim Eyvah
  • Bezmi Ezel
  • Aşk Tesadüfleri Sever 2

Elif Doğan ve Onur Tuna aşk mı yaşıyor?

Onur Tuna ve Elif Doğan’ın aşk yaşadığı iddia edildi.  Yaklaşık 1.5 aydır birlikte oldukları ve ortak dostları Sevda Erginci aracılığıyla tanıştırıldıkları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Çifttin çok mutlu olduğu ve aşklarını gözlerden uzak yaşamak istedikleri öne sürüldü. Onur Tuna ve Elif Doğan cephesinden halen bu iddialara yanıt ise gelmezken ikilinin sosyal platform platformu İnstagram’ da birbirlerini takip etmeleri de gözlerden kaçmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün