Orçun Kaptan Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Orçun Kaptan kimdir?, Orçun Kaptan kaç yaşında?, Orçun Kaptan evi nerede?, Orçun Kaptan nerelidir? Orçun Kaptan ev adresi?, Orçun Kaptan kaç yaşında?, Orçun Kaptan nerede oturuyor?, Orçun Kaptan nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Orçun Kaptan hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 06.Nisan.1980 senesinde doğan Orçun Kaptan şu an için 41 yaşında ve Koç burcundandır. Orçun Kaptan doğum yeri ise Malkara, Tekirdağ olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sinema OyuncusuDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Orçun Kaptan Kimdir? – Orçun Kaptan Evi Nerede? – Orçun Kaptan Nerede Oturuyor?

Orçun Kaptan Kimdir?, evi nerede?

Orçun Kaptan, 6 Nisan 1980 tarihinde Tekirdağ‘ın Malkara beldesinde doğmuştur. Çocukluğu ve okul senelerı Malkara’da geçti. İlkokul, ortaokul ve liseyi Malkara’da okudu. İstanbul Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Bölümü’nde okurken Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümüne geçiş yaptı. Bu senelerda sinema ve tiyatro tutkusu bundan dolayı oyunculuğa atıldı.

Ortaoyuncular’a oyuncu yetiştiren “Nöbetçi Tiyatro”da bir çok tiyatro oyununda yer aldı. Tiyatro Kılçık’ta ”Takanlar Takılanlar” oyunun yazarlığını yaptı. Daha sonra da Tiyatro Kılçık’ta, ”Ayşegül Hindistan’da” adlı oyunda oyunculuğa devam etti. Ayrıca sinema ve dizilerde rol aldı.

2011 senesinde “ Şanslı Masa” adlı programı Sinan Çalışkanoğlu ile birlikte moderatörlüğünü yaptı.

2005 – 2007 senelerı içerisinde “Emret Komutanım” adlı dizide Sarp Levendoğlu, Demet Evgar, Seda Akman, Arda Kural, Sermiyan Midyat, Engin Hepileri, Ufuk Özkan, İsrafil Köse, Şebnem Schaefer, Nil Erkoçlar, Cengiz Küçükayvaz ile beraber oynadı.

2013 senesinde yapımcılığını Necati Akpınar’ın yaptığı, senaryo ve yönetmenliğini Sermiyan Midyat’ın yaptığı , başrollerde Demet Akbağ ve Sermiyan Midyat’ın oynadığı “Hükümet Kadın” adlı sinema filminde rol aldı.

2013 senesinde “Herşey Yolunda Merkez” adlı dizide İpek Tuzcuoğlu, Bülent Alkış, Aslıhan Güner, Burçin Abdullah, Bora Akkaş, Cezmi Baskın, Murat Akkoyunlu ile beraber oynadı.

2014 senesinde yönetmenliğini Biray Dalkıran’ın yaptığı ve çekimleri KKTC‘de yapılan “Seni Seviyorum Adamım” adlı filmde Gizem Karaca, Barış Kılıç, Ayşen Gruda, Serhat Özcan, Asuman Dabak ile birlikte rol aldı.

Orçun Kaptan’ın da rol aldığı “Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” adlı sinema filmi Aralık 2014 ayında filminin çekimleri, Düzce‘nin Akçakoca beldesinde başladı. Yönetmenliğini Biray Dalkıran‘ın yaptığı filmin başrollerinde Atılgan Gümüş, Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Tuğçe Sarıkaya, Kubilay Güleçoğlu ve Vahdet Çakar bulunacak.

Orçun Kaptan, Nisan 2009 ayında doğum ve düğün fotoğrafçısı Deniz Kaptan ile evlendi. 31 Ekim 2012 doğumlu Eren adında bir oğlu mevcuttur.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu (Sinema Filmi)
2014 – Seni Seviyorum Adamım (Genco) (Sinema Filmi)
2013 – Herşey Yolunda Merkez (Vandam Nuri) (TV Dizisi)
2013 – Hükümet Kadın (Sinema Filmi)
2012 – Sağ Salim (Orhan) (Sinema Filmi)
2011 – Papaz Kimde (2.İmam) (Sinema Filmi)
2010 – 2011 – Yerden Yüksek (İnci Canip) (TV Dizisi)
2009 – Uygun Adım Aşk (Kerim Teğmen) (TV Dizisi)
2009 – Geniş Aile (Deniz Bey) (TV Dizisi)
2009 – Aile Saadeti (Yaver Hulki) (TV Dizisi)
2008 – Emret Komutanım (Astek Kerim) (TV Dizisi)
2007 – Yasak Elma (Selim) (TV Dizisi)
2007 – Güzel Günler (Nail) (TV Dizisi)
2006 – Emret Komutanım: Şah Mat (Astek Kerim) (Sinema Filmi)
2005 – 2007 – Emret Komutanım (Astek Kerim) (TV Dizisi)
2004 – Pardon (Bakkal) (Sinema Filmi)
1999 – 2000 – Yılan Hikayesi (Rehine) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün