Biyografi

Osman Nuri Kabaktepe Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Osman Nuri Kabaktepe kimdir?, Osman Nuri Kabaktepe kaç yaşında?, Osman Nuri Kabaktepe evi nerede?, Osman Nuri Kabaktepe nerelidir? Osman Nuri Kabaktepe ev adresi?, Osman Nuri Kabaktepe kaç yaşında?, Osman Nuri Kabaktepe nerede oturuyor?, Osman Nuri Kabaktepe nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Osman Nuri Kabaktepe hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 01.Aralık.1970 senesinde doğan Osman Nuri Kabaktepe şu an için 51 yaşında ve Yay burcundandır. Osman Nuri Kabaktepe doğum yeri ise Fatsa ilçesi, Ordu olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Siyasetçi olarak devam ettirmektedir.

Osman Nuri Kabaktepe Kimdir? – Osman Nuri Kabaktepe Evi Nerede? – Osman Nuri Kabaktepe Nerede Oturuyor?

Osman Nuri Kabaktepe Kimdir?, evi nerede?

24 Şubat 2021 tarihinden beri AK Partiİstanbul İl Başkanıdır.

Osman Nuri Kabaktepe, 1 Aralık 1970 tarihinde Ordu’nun Fatsa beldesinde doğmuştur. Fatsa İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe bölümünde yüksek lisans eğitimini bitirdi.

Osman Nuri Kabaktepe, Milli Gençlik Vakfı ile başlayan zamanda Refah Partisi‘nde görevlerde bulundu. Fazilet Partisi‘nde çeşitli görevler üstlendi. Saadet Partisi Gençlik Kolları Kurucu Genel Başkanlık görevlerinde bulundu. Saadet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi olarak görevlerde bulundu.

2004 yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Fatsa belediye başkan adayı oldu fakat seçilemedi.

Saadet Partisi Gençlik Kolları Eski Genel Başkanlığı da yapan Osman Nuri Kabaktepe, İlim Yayma Cemiyeti denetim kurulu kullanıcı hesabı ve Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA) yüksek istişare kurulu kullanıcı hesabı, Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği genel başkan yardımcılığı görevinde de bulundu. 2016 senesinde da Maarif Vakfı yönetim kurulu kullanıcı hesabıne seçildi.

Osman Nuri Kabaktepe, evlidir ve 2 çocuğu mevcuttur. An’a Düşen Notlar ismiyle kaleme aldığı kitabı 2014‘te yayımlandı.

24 Şubat 2021 tarihinde yapılan AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi’nde 498 delegenin oyunu alarak AK Partiİstanbul İl Başkanı seçildi.

Kitapları :
2014 – An’a Düşen Notlar

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün