Biyografi

Osman Tural Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Osman Tural kimdir?, Osman Tural kaç yaşında?, Osman Tural evi nerede?, Osman Tural nerelidir? Osman Tural ev adresi?, Osman Tural kaç yaşında?, Osman Tural nerede oturuyor?, Osman Tural nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Osman Tural hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 12.Temmuz.1964 senesinde doğan Osman Tural şu an için 57 yaşında ve Yengeç burcundandır. Osman Tural doğum yeri ise Alaçam, Samsun olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Bürokrat olarak devam ettirmektedir.

Osman Tural Kimdir? – Osman Tural Evi Nerede? – Osman Tural Nerede Oturuyor?

Osman Tural Kimdir?, evi nerede?

Osman Tural, 12 Temmuz 1964 tarihinde Samsun, Alaçam’da doğmuştur. 1986 senesinde Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.

Sırasıyla, Durağan, Alacakaya, Yedisu, Karaisalı Kaymakamlıkları, Sivas Vali Yardımcılığı, Sivil Savunma Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı, Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. Ulaştırma Bakanlığı Bakan Danışmanlığı yaptı. 2003 senesinde PTT Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı.

7 Haziran 2005 tarihinde PTT Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına getirildi. 2012 senesinde Türkiye Tenis Federasyonu başkanı seçildi.

15 Aralık 2014 tarihinde ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Danıştay kullanıcı hesabıne atandı. Bu vazifeye gelmesi ile birlikte 20 Aralık 2014 tarihinde Türkiye Tenis Federasyonu başkanlığı görevinden ayrıldı.

Osman Tural, evlidir ve 4 çocuğu mevcuttur.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu