Diziler

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Oyuncu Kadrosu, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Oyuncu Kadrosu, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Oyuncu Kadrosu ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Daha önce Netflix’de yayınlanmış olan ve Kanal D ekranlarında 29 Mayıs Cumartesi akşamı Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi ismi ile yayına girecek olan dizinin oyuncu kadrosu bi hayli merak edilmiştir. Televizyonda ilk kez Kanal D ekranlarında özel olarak yayına girecek olan dizinin oyuncu ekibinde bulunann geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz. Yapımcılığını Karga Seven Pictures’in üstlenmiş olduğu yönetmenliğini ise Emre Şahin’in yaptığı Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi dizisinin oyuncu kadrosu..Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Oyuncu Kadrosu

-Tuba Büyüküstün
-Cem Yiğit Üzümoğlu
-Selim Bayraktar
-Birkan Sokullu
-Osman Sonant
-Tolga Tekin
-Ushan Çakır
-Damla Sönmez

Tuba Büyüküstün

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Tuba BüyüküstünOsmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi dizisinin başrol kadın karakterlerinden bir tanesine hayat verecek olan Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,73 boyunda olan güzel oyuncumuz oyunculuğu ile birden fazla kişiyi kendisine hayran bıraktırmaya başarmıştır. 2003 senesinden bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Tuba Büyüküstün, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Daha önce Ihlamurlar Altında, Çemberimde Gül Oya, Kara Para Aşk, Cesur ve Güzel, Menajerimi Ara gibi dizilerde boy gösterirken en son ise karşımıza Sefirin Kızı dizisindeki Mavi kişiliği ile çıkmıştır.

Cem Yiğit Üzümoğlu

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Cem Yiğit ÜzümoğluOyunculuğu ile sektörde bi hayli bi hayli beğeni alan oyuncularımızdan bir tanesi olan Cem Yiğit Üzümoğlu ise 1 Mart 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Daha önce birden fazla dizi ve tiyatro oyununda boy göstermiştir. İlk kamera oyunculuğunu 2017 senesindeki Adı Efsane dizisindeki Hakan Şahin kişiliği ile yaşamıştır. Ardından sık aralıklarla dizilerde boy göstermiştir. Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi dizisinde ise Fatih Sultan Mehmet kişiliğine hayat verecektir.

Selim Bayraktar

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Selim BayraktarSelim Bayraktar ise 17 Haziran 1975 senesinde Irak’da dünyaya gelmiştir. Irak asıllı olan Türk oyuncumuz bu zamana kadar birden fazla Türk yapımı dizi ve filmde boy göstermiştir. En son Vahşi Şeyler dizisi ile karşımıza çıkmış olan Selim Bayraktar; Zümrüdüanka, Aşk Ağlatır, Ağlama Anne, Ufak Tefek Cinayetler, Görünen Adam, Çoban Yıldızı, Gecenin Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde boy göstermiştir. Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi dizisinde ise Çandarlı Halil Paşa ya hayat verecektir.

Birkan Sokullu

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Birkan SokulluOyunculuk sektöründe en fazla bi hayli beğeni alan erkek isimlerden bir tanesi olan Birkan Sokullu ise 6 Ekim 1985 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Üniversite eğitimini Maltepe Üniversitesi Eğitim fakültesinde yapmış ardından ise Maltepe Üniversitesi’nde iletişim fakültesinde de eğitim görmüştür. Oyunculuğun bunun yanında mankenlik ile de aktif olarak ilgilenmektedir. En son Masumları Apartmanı dizisi ile gündeme gelen Birkan Sokullu; Melekler Korusun, Küçük Sırlar, Kurt Seyit ve Şura, Fatih, Hayat Şarkısı, Yüz Yüze, Bir Aile Hikayesi, Ya İstiklal Ya Ölüm gibi dizilerde boy göstermiş. Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi dizisinde boy gösterip oyunculuğunu gözler önüne serecektir.

Osman Sonant

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Osman SonantOsman Sonant, 1 Mart 1979 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,78 boyunda olan Osman Sonant evli ve bir çocuk babasıdır. Belediye Tiyatrosu ile oyunculuğa adım atmış ardından da bi hayli hızlı bir biçimde yükselişe geçmiştir. 2003 senesinden bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Daha önceleri Uyanış Büyük Selçuklu, Zengin ve Yoksul, Ufak Tefek Cinayetler, Leyla ile Mecnun, Behzat Ç, Türk Malı, Yılan Hikayesi gibi dizilerde yer almış oyunculuğu ile de seyircilerin beğenisini elde etmiştir.

Tolga Tekin

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Tolga TekinTolga Tekin, 19 mart 1973 Ankara doğumludur 1,85 boyunda olan oyuncumuz Tolga Tekin, önceden birden fazla tiyatro oyunu film ve dizide yer almış oyunculuk kabiliyetinden ötürü de birden fazla ödüle layık görülmüştür. Daha önce Akıncı, Bizi Hatırla, Kelebekler, Bir Litre Gözyaşı, Vatanım Sensin, Paramparça, Behzat Ç, Kapalıçarşı gibi dizilerde yer almış ve mühim rolleri üstlenmiştir.

Ushan Çakır

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Ushan ÇakırUshan Çakır, 23 Mayıs 984 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Oyunculuk sektöründe en fazla bi hayli beğeni alan ve bi hayli beğeni alan oyunculardan biridir. 2005 senesinden bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Daha önce Ya İstiklal Ya Ölüm, Menajerimi Ara, Avlu, Ufak Tefek Cinayetler, Masum Değiliz, Karayazı, 20 Dakika, Leyla ile Mecnun, Gece Gündüz, Kahraman Babam, Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?, gibi dizi ve filmlerde yer almıştır. Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi dizisinde ise Zağanos Paşa kişiliğine hayat verecektir.

Damla Sönmez

Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi Dizisi Damla SönmezTam ismi Tilya Damla Sönmez olan oyuncumuz 3 Mayıs 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,62 boyunda olan güzel oyuncumuz Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünde üniversite eğitimini tamamlamıştır. 2004 senesinden bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Daha önce Masum Değiliz, Çukur, Bir Aşk Hikayesi, Türkan, Gece Gündüz, Fırtınalı Aşk, Sahte Prenses, Kapıları Açmak, Omuz Omuza gibi dizilerde boy göstermiş en son ise karşımıza Alev Alev dizisi ile çıkmıştır.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza ilk defa televizyon ekranlarında yayına girecek olan Osmanlı Bir İmparatorluğun Yükselişi dizisinin oyuncu ekibinde bulunann söz etmek istedik. Sizlerin de konu ile ilgiliki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Şimdiden dizi takipçilerii iyi seyirler dileriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün