Biyografi

Otilia Bruma Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Otilia Bruma kimdir?, Otilia Bruma kaç yaşında?, Otilia Bruma evi nerede?, Otilia Bruma nerelidir? Otilia Bruma ev adresi?, Otilia Bruma kaç yaşında?, Otilia Bruma nerede oturuyor?, Otilia Bruma nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Otilia Bruma hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 13.Haziran.1992 senesinde doğan Otilia Bruma şu an için 29 yaşında ve İkizler burcundandır. Otilia Bruma doğum yeri ise Suceava, Romanya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Şarkıcı olarak devam ettirmektedir.

Otilia Bruma Kimdir? – Otilia Bruma Evi Nerede? – Otilia Bruma Nerede Oturuyor?

Otilia Bruma Kimdir?, evi nerede?

Tüm dünya listelerinde hit olan şarkısı Bilionera şarkısı ile ünlü oldu.

Otilia Bruma, 13 Haziran 1992 tarihinde Romanya‘nın Suceava beldesinde doğmuştur. Müzikle küçük yaşlarda alakadar olmaya başladı. Romanya Ulusal Kolej’de okuyup mezun olmuştur. Daha sonra yerel televizyonlarda çalışmaya başladı.

17 yaşında şarkıcılığa başlayan Otilia Bruma, ilk sahne adı Bijue, Amerika’da aynı isimde bir şarkıcı olduğu öğrenilince 2013 senesinde Otilia olarak değiştirilmiştir.

2012 senesinde All The Stars şarkısı ile konuşulmaya başlayan Otilia Bruma, 2013 senesinde French Kiss adlı şarkısı daha sonra 2013 senesinde ise Russian Dream ile On Fire şarkıları ile adından sözettirmeyi başarmıştır. Tüm dünya listelerinde hit olan şarkısı Bilionera, 20 Şubat 2014‘de yayınlanmıştır.

En son 2015 senesinde Serdar Ortaç‘ın Balım şarkısına düet yapmıştır.

Otilia, 2017 senesinde popçu Sinan Akçıl ile bir senedir aşk yaşıyor.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün