Bilgi

Oya Lale Özan Örslan kimdir? Eşi kim? Kaç yaşında?

Oya Lale Özan Örslan kimdir? Eşi kim? Kaç yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Oya Lale Özan Örslan kimdir? Eşi kim? Kaç yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Oya Lale Özan Örslan kimdir? Eşi kim? Kaç yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Oya Lale Özan Örslan kimdir? Eşi kim? Kaç yaşında?

Halk TV programında Gezi Parkı eylemlerini yayınlamsıyla ünlenen Oya Lale Özan Arslan, Youtube yayınlarıyla yeniden gündem oldu. Peki Oya Lale Özan Arslan kimdir?

Oya Lale Özan Arslan kimdir?

Oya Lale Özan Arslan Ankara doğumlduur. Ankara Sanat Tiyatrasu oyuncululuğu eğitimi alıp ART adı altında Anadolu Ajansı sunuculuğa başladı. Metin Uca ile kültür sanat programı da yapan ünlü spiker ardından haber sunmaya başladı.

Berna Şen Şenol kimdir? F-16 Pilotu Berna Şen kim?

Berna Şen Şenol kimdir? F-16 Pilotu Berna Şen kim?

1997 senesinden CTV, 2004 – 2009 senelerı içinde TRT Ankara radyosunda yapımcılık ve sunuculuk yaptı. 

2009 senesinden bu yana Haber spikeri olarak çalışan Oya Lale Özan Arslan, Redhack ile canlı yayın yaparak ününe ün kattı.

1 Nisan 2019 senesinde Halk tV ayrılması sonrası Youtube Bizim TV kurdu ve programları milyonlarca kişi aracılığıyla izleniyor. 

Bizim TV, İsmail Saymaz ve Yılmaz Özdil dahil birden çok ünlüyü evinde ağırladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün