Bilgi

Ozan Güven Oyunculuğa Geri Dönüyor!

Ozan Güven Oyunculuğa Geri Dönüyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Ozan Güven Oyunculuğa Geri Dönüyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ozan Güven Oyunculuğa Geri Dönüyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ozan Güven Oyunculuğa Geri Dönüyor!

Geçen senelerde Ozan Güven, sevgilisi Deniz Bulutusz’a darp uyguladığı haberleri ile manşetleri süslemişti. 

Magazin gündemini sarsan olay sonrası ünlüler dünyası da şok olmuş, gelen tepkilere rağmen birden fazla ünlü yakın dostları Ozan Güven’e tepki vermemişti ve olaya inanmamışlardı. Ozan Güven olay sonrası Deniz Bulutsuz’la karşılıklı davalık olmuş ve ünlü oyuncunun işleri feshedilmişti. 

Ozan Güven ardından İstanbul’da ki villasını boşaltmış ve Cunda Adası’na yerleşmişti. Ozan Güven ayrılığını uzatmadı ve kariyerine geri dönmeye karar verdi. 

Hydrafacial İle Yaza Uygun Cilt Bakımı Yaptırın

Hydrafacial İle Yaza Uygun Cilt Bakımı Yaptırın

Kariyeri bittiği düşünülen Ozan Güven mesleğinden ayrı kalamaveyayanamadı. Koronavirüs pandemisi  öncesine kadar kapalı gişe oynayan Baba Sahne imzalı “Don Kişotum Ben” adlı oyun yeniden seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ozan Güven’in Günay Karacaoğlu’yla birlikte oynadığı Don Kişotum Ben adlı oyun, 10 Temmuz 2021 Cumartesi akşamı Bursa’da perdelerini açmaya hazırlanıyor. Ozan Güven’e tepkilerin gelebileceği şimdiden konuşulmakta. Bunun için bir önlem alınabilecek mi merak konusu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün