Biyografi

Ozan Osmanpaşaoğlu Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ozan Osmanpaşaoğlu kimdir?, Ozan Osmanpaşaoğlu kaç yaşında?, Ozan Osmanpaşaoğlu evi nerede?, Ozan Osmanpaşaoğlu nerelidir? Ozan Osmanpaşaoğlu ev adresi?, Ozan Osmanpaşaoğlu kaç yaşında?, Ozan Osmanpaşaoğlu nerede oturuyor?, Ozan Osmanpaşaoğlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ozan Osmanpaşaoğlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 31.Aralık.1983 senesinde doğan Ozan Osmanpaşaoğlu şu an için 38 yaşında ve Oğlak burcundandır. Ozan Osmanpaşaoğlu doğum yeri ise Trabzon olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi OyuncusuMüzisyen olarak devam ettirmektedir.

Ozan Osmanpaşaoğlu Kimdir? – Ozan Osmanpaşaoğlu Evi Nerede? – Ozan Osmanpaşaoğlu Nerede Oturuyor?

Ozan Osmanpaşaoğlu Kimdir?, evi nerede?

Ozan Osmanpaşaoğlu, 31 Aralık 1983 tarihinde Trabzon’da doğmuştur. Annesi ve babası mühendisdir. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Trabzon’da okuduktan sonra Üniversite eğitimi için İstanbul’a yerleşti. Yeditepe Üniversitesi Elektrik Elektronik mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yeditepe Üniversitesi işletme bölümünde yüksek lisans yaptı.

Bir arkadaşı vasıtası ile No Name Casting ajansına gidip kaydını yaptırdı. Oyunculuk adına hiçbir eğitim almadığını söyleyen Ozan Osmanpaşaoğlu, oyunculuk için aç kalmayı göze alabileceğini söylüyor.

Oyunculuk hayatına reklam filmlerinde oynayarak başladı. İlk kez 2006 Apple i-can Müzik Yarışması modeli oldu ve reklam filminde oynadı. 2008 senesinde Gnctrkcll reklamında ve 2010 senesinde Selva makarnalarının reklamında oynadı.

2011 senesinde “Duman” müzik grubunun “Sor bana pişman mıyım” adlı klibinde rol aldı.

Müzik çalışmaları da olan Ozan Osmanpaşaoğlu’un sözlerini yazdı¬ğı 15 şarkısı mevcuttur.

2013 senesinde başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin’in oynadığı “Güneşi Beklerken” adlı dizide Ozan Osmanpaşaoğlu da Aksel Varol kişiliğini canlandırdı.

2013 senesinde “Beni Böyle Sev” adlı dizide Zeynep Çamcı, Alper Saldıran, Güven Kıraç, Umut Kurt, Erdem Akakçe, Zafer Algöz, Eda Ece, Burcu Altın, Can Sipahi, Onur Sermik, Gülden Dudarık, Deniz Gürzumar, Aslı Bekiroğlu, Mine Kılıç, Özge Özyalçın ile birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2013 – Beni Böyle Sev (Tolga) (TV Dizisi)
2013 – Güneşi Beklerken (Aksel Varol) (TV Dizisi)
2012 – Merhaba Hayat (Mert) (TV Dizisi)
2011 – Kalbim Seni Seçti (Emir) (TV Dizisi)
2010 – Türkan (Turgut) (TV Dizisi)
2009 – Ey Aşk Nerdesin (Hakan) (TV Dizisi)
2009 – Acı Aşk (Onur) (Sinema Filmi)
2008 – Aşk Yakar (Meriç) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün