Payitaht Abdülhamid 150. bölüm fragmanı 7 Mayıs TRT 1

Payitaht Abdülhamid 150. bölüm fragmanı 7 Mayıs TRT 1, arayışı içine giren okurlarımız için Payitaht Abdülhamid 150. bölüm fragmanı 7 Mayıs TRT 1 ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Payitaht Abdülhamid 150. bölüm fragmanı 7 Mayıs TRT 1 sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 150. bölüm fragmanı 7 Mayıs TRT 1

TRT 1’in bi hayli beğeni alan dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya sürdürmekte. Heyecanla beklenen Payitaht 150. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Payitaht 150. bölüm fragmanında neler yaşandı? Ziya Paşa gerçekleri itiraf edecek mi? Saliha kimden şüpheleniyor? İşte detaylar…

Payitaht Abdülhamid 150. bölüm

Sultan Abdülhamid Han döneminin anlatıldığı Payitaht Abdülhamid dizisi seyirciden tam not almaya sürdürmekte. Ekrana geldiği ilk bölümden bu yana tarih severlerin dikkatini çekmeyi başaran dizi kuvvetli oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Emperyalist devletlerin Osmanlı İmparatorluğu’nun yıkılması için yaptıkları ayrıntı kısmıyla anlatılıyor. Sultan Abdülhamid, bir grup sadık insanla birlikte düşmana karşı mücadele ediyor. Entrika, gerilim ve aksiyonun bir arada sunulduğu dizi Sultan Abdülhamid dönemine de ışık tutuyor.

7 Mayıs Payitaht son bölüm fragmanı!

Merakla takip edilen Payitaht Abdülhamid 150. bölüm fragmanı yayınlandı. Ziya Paşa, ihanetin bedelini ödemesi gerektiğini kabullenmeye başlamıştır. Yıllar boyunca devletin içerisine yerleşen ihanet çetesinin en mühim adamı olmuştur. Kaçmaya çalışırken yakalanan Ziya Paşa, Sultan Abdülhamid aracılığıyla bizzat sorgulanır. Ne olursa olsun konuşmayacağını söylemesine rağmen üzerindeki baskıveyayanamaz. Nadir Ağa ise Sultan Abdülhamid’den aldığı emir ışığında gizli bir vazifeye çıkmıştır. Fransız büyükelçiliğinde tertip edilen davete katılan Nadir Ağa, düşmanın arasına girerek planlarını öğrenmeye çalışır. Sultan Abdülhamid Han, bu gizli görevin başarıyla sonuca varılması halinde eline kuvvetli bir koz geçirecektir.

Ahmet Paşa’nın sürgün kararı ise dedikodu malzemesi haline dönüşmüştür. Abdülhamid Han’ın neden bu kararı aldığını kimse anlayamaz. Bu esnada haremde de sular durulmak bilmemektedir. Saliha ile ilgili çıkan haberler huzursuzluğun artmasına neden olmaktadır. Saliha, asıl düşmanının harem içinde olduğunı fark etmiştir. Muhbirin peşine düşmeye karar verir. Lakin, büyük bir tehlike ile yüz yüze kalır. Sultan Abdülhamid, Saliha’yı uyararak sabırlı olmasını istemiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün