Biyografi

Pınar Tartan Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Pınar Tartan kimdir?, Pınar Tartan kaç yaşında?, Pınar Tartan evi nerede?, Pınar Tartan nerelidir? Pınar Tartan ev adresi?, Pınar Tartan kaç yaşında?, Pınar Tartan nerede oturuyor?, Pınar Tartan nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Pınar Tartan hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 26.Mart.1997 senesinde doğan Pınar Tartan şu an için 24 yaşında ve Koç burcundandır. Pınar Tartan doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Pınar Tartan Kimdir? – Pınar Tartan Evi Nerede? – Pınar Tartan Nerede Oturuyor?

Pınar Tartan Kimdir?, evi nerede?

18 Kasım 2018 tarihinde Çin’in Shenzhen kentinde yapılan Best Model of The World / Dünya Mankenler Kraliçesi Yarışması’nda birinci oldu.

Pınar Tartan, 26 Mart 1997 tarihinde İzmir’de göçmen bir ailede doğmuştur. Lise tahsilinin mühim kısmını İstanbul‘da Ayazağa Işık Koleji’nde yaptı. İzmir Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2’nci sınıf öğrencisi olan Pınar Tartan, 1.83 boyunda, iyi derecede İngilizce biliyor ve piyano çalıyor. Şiir yazmayı ve okumayı çok seviyor. Murat (d.1999) adında bir kardeşi mevcuttur.

Çok küçük yaştan beri piyano çalıyor. Çok iyi hocalardan dersler aldı. Kendince besteler de yapıyor. Hatta piyano dersi verdiği küçük yaş grubu öğrencileri de var. Bir yandan şiirler yazıyor. Bir şiiri var ki o da İstanbul Şiir Yarışması’nda birinci oldu. Devamlı kitap okuyor. Kara kalem resimler yapıyor. İki kedisi var. Hayvanları koruma adına aktif görev halinde. Spor kısmında ise yüzme favorisidir.

Liseyi bitirince 2015 senesinde İzmir’de bir ajansa bağlı olarak modellik yapmaya başladı.

Itır Esen (2)‘nin birinci olduğu Miss Turkey 2017 Yarışması’nda birinciliğinin elinden alınması sonrasında Pınar Tartan, yarışmanın üçüncüsü konumundayken, ikinciliğe yükseldi. Ardından ikinci güzel olarak ABD‘nin Las Vegas kentinde gerçekleştirilen ‘Miss Universe‘e katıldı.

Pınar Tartan, 18 Kasım 2018 tarihinde Çin‘in Shenzhen kentinde yapılan Best Model of The World / Dünya Mankenler Kraliçesi Yarışması’nda birinci oldu.

Pınar Tartan, İzmir’de Sahne Tozu İzmir Tiyatrosu’nda Tiyatro eğitimi almaktadır.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün