Biyografi

Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz kimdir?, Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz kaç yaşında?, Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz evi nerede?, Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz nerelidir? Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz ev adresi?, Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz kaç yaşında?, Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz nerede oturuyor?, Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1969 senesinde doğan Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz şu an için 52 yaşında ve burcundandır. Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz doğum yeri ise Adana olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Doktor olarak devam ettirmektedir.

Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz Kimdir? – Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz Evi Nerede? – Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz Nerede Oturuyor?

Hasan Murat Gündüz Kimdir?, evi nerede?

Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, 3 Eylül 2020 tarihinden beri Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimidir. 2020 senesinde Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyeliğine getirildi.

Hasan Murat Gündüz, 1969 senesinde Adana’da doğmuştur. Adana Erkek Lisesi’nden 1987 senesinde mezun oldu. 1993 senesinde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1994 – 1999 senelerı içerisinde Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini aldı.

Hasan Murat Gündüz, 1999 senesinden beri Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji Anabilim Dalı’nda, Yoğun Bakım Konsültanlığı ile Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Yanık Ünitesi, Diş Hekimliği Cerrahi ve Pedodonti bilim alanlarında Anestezi Konsültanlığı görevini aralıksız sürdürdü ve değişik zamanlarda, Kulak Burun Boğaz ve Beyin Cerrahisi Anestezi Konsültanlığı görevlerinde bulundu.

2002 senesinde Almanya’da, Giessen Üniversitesi Tıp Fakültesi (Universitatsklinikum Giessen) Anesteziyoloji’ye bağlı Yoğun Bakım biriminde çalışmalar yaptı. 2006 senesinde Doçent, 2011’de Profesörlük kadrosuna atandı.

Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, 2006-2010 senelerı içerisinde Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Başhekim Yardımcılığı ve 2010-2014 senelerı içerisinde Çukurova Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü.

Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, 2016-2020 senelerı içerisinde Çukurova Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Başkanlığı ve Yüksekokul yönetim kurulu kullanıcı hesabı görevlerini de yürüttü.

2017 senesinden beri ve halen Çukurova Üniversitesi Girişimsel Olmayan İşlemler Etik Kurul Üyesidir.

2016-2017 senelerı içerisinde Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2017-2020 senelerı içerisinde ise Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Yoğun Bakımların kurulma aşamasında konsültan olarak görev yaptı.

2017 senesinden beri KEPAN Derneği’nin (Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Derneği) Yönetim Kurulu kullanıcı hesabı ve genel sekreteri olarak görev yapmaktadır. 2012-2014 senelerı içerisinde ise Türk Yoğun Bakım Derneği Yönetim Kurulu kullanıcı hesabı görevinde bulunmuştur.

Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, evlidir ve iki oğlu mevcuttur.

Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, 3 Eylül 2020 tarihinden beri Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimidir.

Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, 2020 senesinde Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyeliğine getirildi.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün