Fragmanlar

Ramo 30.Bölüm Fragmanı izle

Ramo 30.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Ramo bu hafta yayına girecek mı?

Ramo 30.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Ramo dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 29 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Sibel’in hiç bilmediği Gizem adında bir kardeşi mevcuttur ve bir gün birden bire karşısına çıkar. Aslını söylemek gerekirse onu Nehir bulmuştur. Gizem’in Nehir hakkında söyleyecekleri Sibel ve Ramo’yu dehşete düşürür.

Bütün bu karmaşanın içinde Ramo’nun Sibel’e büyük bir sürprizi mevcuttur. Bu sürpriz Sibel’i bi hayli mutlu edecektir.

Ramo, büyük patronlar tarafından İstanbul’da nizam ve intizamı yeniden kurmak için görevlendirilir. Kabul etmezse de bütün ailesi yok edilecektir. Ramo, büyük patronlar tarafından İstanbul’da nizam ve intizamı yeniden kurmak için görevlendirilir. Kabul etmezse de bütün ailesi yok edilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu