Fragmanlar

Ramo 34.Bölüm Fragmanı izle

Ramo 34.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Ramo bu hafta yayına girecek mı?

Ramo 34.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Ramo dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 26 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Ramo’nun büyük bir planı mevcuttur; Mazhar’ın yerine İstanbul’un patronu olmak. Patronların ise tek amacı mevcuttur; Ramo’ya diz çöktürmek. Oyuna yeni giren Şerif’in her hamlesi Ramo’yu biraz daha zora sokuyordur. Ramo’nun harekete geçmesini engelleyen şey ise Sibel’in rehin tutuluyor olmasıdır.

Ramo, öte yandan Sibel’in nerede tutulduğunu öğrenmeye, diğer yandan da Mazhar’ın yerine geçebilmek için Yıldırım’ı ikna edecek bir planı devreye sokacaktır. Yapacağı en küçük yanlış ailesinin yok olmasına neden yer alacağından, attığı her adıma dikkat etmek zorundadır.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/x9CAs8qS3-4?rel=1&autoplay=0&iv_load_policy=3&showinfo=0&end=51″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün