Diziler

Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ? Oyuncu Kadrosu Listesi ve Yapımcısı

Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ? Oyuncu Kadrosu Listesi ve Yapımcısı, Dizi haberleri kategorimizde Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ? Oyuncu Kadrosu Listesi ve Yapımcısı ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ? Oyuncu Kadrosu Listesi ve Yapımcısı sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ? Oyuncu Kadrosu Listesi ve Yapımcısı

Show Tv’de yayına giren Ramo dizi oyuncuları kimdir ? 2019-2020 yeni sezon dizisinin oyuncu kadrosu listesi kimlerden ibaret ? Yüksek reyting alan dizinin yapımcısı kimdir ? Dizi ile ilgili bilinmeyenleri ile birlikte oyuncuları kimdir yakında zamandan tanıyalım.

Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ? Oyuncu Kadrosu Listesi ve Yönetmeni

Ramo Dizisinin Yapımcısı Kim ?

Show Tv için hazırlanan muhteşem projenin yapımcı şifrketi BKM oldu. Adana bölgesine yerleşen BKM dizi adresi için Kenan İmirzalıoğlu da düşünülen oyuncular içinde yer alıyor. Rami dizisi nerede çekiliyor konumuzu okudunuz mu?

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizide Gösterilen Mekanlar ve Manzara Neresi

[wpcc-iframe title=”“Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizide Gösterilen Mekanlar ve Manzara Neresi” — Dizi Haberleri – Oyuncuları” class=”wp-embedded-content” sandbox=”allow-scripts” security=”restricted” style=”position: absolute; clip: rect(1px, 1px, 1px, 1px);” src=”https://dizihaberi.tv/ramo-dizisi-nerede-cekiliyor-dizide-gosterilen-mekanlar-ve-manzara-neresi/embed/#?secret=ZPNQ0mJmv6″ data-secret=”ZPNQ0mJmv6″ width=”500″ height=”282″ frameborder=”0″ marginwidth=”0″ marginheight=”0″ scrolling=”no”]

Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ?

Sıfır Bir dizisine benzer bir senaryo ile karşımıza çıkan Ramo oyuncuları kimdir derseniz birden çok ünlü isme ev sahipliği yaptığını aktarabiliriz. Pana Filmin keşfettiği Kurtlar Vadisi dizisinde Nesrin’in kızı Laz Ziya’nın torunu olan Görkem Sevindik yer alıyor. Ekin Koç dizide baş rol oyuncusu Ramazan yani Ramo kişiliğini canlandırıyor. 20 yaşındaki güzel oyuncu Cemre Baysel, Pelin kişiliği ile karşımıza çıkıyor.

Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ?

Ramo Dizisindeki Ramo ( Ramazan ) Kimdir ? Ekin Koç

Ramo baş rol oyuncusu kimdir dediğimizde liste başında olan ve diziye kendi adını vermeyi başarmış Ramazan kişiliğini Ekin Koç canlandırıyor. 21 Haziran 1992 senesinde Antalya’da doğmuştur. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde okumaktadır. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde figüran olarak oynamaya başlayan Ekin Koç yönetmenler aracılığıyla fark edilmiştir. Oyunculuk üzerine yönelmeye karar veren tecrübeli oyuncu Akademi 35 Buçuk’ta derslere gidip lisans sahibi olmuştur. Aldığı Seyfi kişiliği ile Benim Adım Gültepe dizisinden sonra Türkiye’de tanınan isim olmayı başarmıştır. Deneyimleri içinde Ali ve Nino filmi yanında Şampiyon filmi de bulunmaktadır. Dünyada tanındığı dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisindeki 1.Ahmet rolü olmuştur. Bu yıl Show Tv’de ekranlara gelecek Ramo dizisindeki Ramo kimdir Ramazan’ı kim oynuyor diye arama yapanların karşısına çıkmıştır.

Ramo Dizisindeki Ramo ( Ramazan ) Kimdir ? Ekin Koç

Ramo Dizisindeki Pelin Kimdir ? Cemre Baysel

2019-2020 yeni sezon Ramo dizisindeki Pelin kimdir ? Pelin kişiliğini oynayan oyuncu Cemre Baysel’in gerçek hayattaki sevgilisi kim yer aldığı diziler ve eğitim durumları nedir. Özellikle Pelin’in yaşı kaç merak ediliyor. 1999 doğumlu 20 yaşının verdiği güzelliği ile gözleri kamaştıran Pelin kişiliğinin sahibi Cemre Baysel, Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği eğitim hayatına sürdürmektedir. Elimi Bırakma dizisindeki Melis kişiliği ile tanıdığımız Payitaht Abdulhamid dizisinde aldığı rolden sonra Ramo dizisindeki başrol oyuncuları listesine girmeyi başarmış dizideki Pelin’i oynamayı kabul etmiştir. Dizi içinde Pelin Ramo yani Ramazan’ın kalbini feth eden diziye yön veren kişiliği hayat verecek.

Ramo Dizisindeki Pelin Kimdir ? Cemre Baysel

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün