Diziler

Ramo Dizisi Hamza Kimdir? Erdal Hanedar

Ramo Dizisi Hamza Kimdir? Erdal Hanedar

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Ramo Dizisi Hamza Kimdir? Erdal Hanedar, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Ramo Dizisi Hamza Kimdir? Erdal Hanedar ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

BKM film imzalı dizi her Cuma Show Tv ekranlarında seyircilerle buluşmaktadır. 14 Ocak 2020 tarihinde yayın yaşamına başlayan dizi 2. sezonunda olmasına rağmen sosyal platformda en fazla konuşulan dizilerin başına gelmeyi başarmaktadır. Senaryosunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan birlikte kaleme aldığı diziye yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde bu yazımızda her hafta aldığı reytinglerle ve anlattığı hikayeyle gündemle olmayı başaran diziye yeni katılan oyuncumuz Erdal Hanedar’ı ve dizide hayat vereceği Hamza kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız.

Ramo Dizisi Hamza Karakteri Kimdir?

Ramo Dizisi Hamza gerçek adı nedirShow Tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Ramo’ya yeni katılan Hamza kişiliği ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, önümüzde ki bölümde karşımıza çıkacak olan Hamza kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Ramo Dizisi Hamza Kimdir?

Her Cuma bizleri ekranlara bağlamayı başaran dizide Hamza kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Erdal Hanedar hayat verecektir. İzleyiciler aracılığıyla Hamza kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da bi hayli merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için tecrübeli oyuncumuz Erdal Hanedar’ı daha yakında zamandan tanıtacağız ve Erdal Hanedar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Erdal Hanedar Kimdir?

Ramo Dizisi Hamza Kimdir39 yaşında ki oyuncumuz 15 Temmuz 1982 senesinde Rize de dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Erdal Hanedar, tiyatroyla da yakında zamandan ilgilenmektedir. Bugüne kadar bir çok dizi ve filmde rol alan oyuncumuz kariyerinde asıl çıkışı Hangimiz Sevmedik dizisinde hayat verdiği Cemil Başkomiser kişiliği ile yakalamaktır. Bu diziyle adını geniş kitlelere duyurmayı başaran oyuncumuz kamera karşısına ilk defa Adını Feriha Koydum dizisiyle geçmiştir. Daha önce bir çok başarılı dizide karşımıza çıkan Erdal Hanedar bu sezon Ramo dizisinde hayat vereceği Hamza Karakteri ile bizlerin karşısında olacaktır.

Erdal Hanedar Yer Aldığı Diziler

– Adını Feriha Koydum
– Elde Var Hayat
– Kuzey Güney
– Kurtlar Vadisi
– Kara Sevda
– Arka Sokaklar
– Vatanım Sensin
– Hangimiz Sevmedik
– Söz
– Ramo

Erdal Hanedar Resmi İnstagram Hesabı Nedir

Bu sezon Ramo dizisiyle bizlerin karşısında olacak olan tecrübeli oyuncumuz Erdal Hanedar sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Instagramı aktif olarak kullanan oyuncumuz sosyal platformdan sürekli olarak paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 97 gönderisi ve ortalama olarak 9 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Erdal Hanedar’ın resmi instagram hesabı: @erdalhanedar

Erdal Hanedar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Erdal Hanedar Ramo Dizisinde Hamza kişiliğiÖzel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz halen evli değildir. Oyuncumuz Erdal Hanedar’ın önceden basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Yani özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun şuan yaşamında bilinen biri yoktur.

Erdal Hanedar Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Show Tv’nin en fazla izlenen ve bi hayli beğeni alan dizisi Ramo’veyahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde geniş seyirci kitlesine sahip olan dizide Hamza kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz Erdal Hanedar’ın özel yaşamında ve Ramo dizisinde giydiği ceket, gömlek, mont, kaban, kazak, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza ekranların bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi olan Roma’ya yeni katılan Hamza kişiliğini ve bu karaktere hayat veren tecrübeli oyuncumuz Erdal Hanedar’ı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Ramo Dizisi Hamza Kimdir? Erdal Hanedar hakkına bilgiler verdik. Ramo Dizisine Yeni Gelen oyuncular kimler konumuza inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün