Diziler

Ramo Dizisi Şerif Kimdir? Neler Yapacak? Emre Kınay

Ramo Dizisi Şerif Kimdir? Neler Yapacak? Emre Kınay

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Ramo Dizisi Şerif Kimdir? Neler Yapacak? Emre Kınay, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Ramo Dizisi Şerif Kimdir? Neler Yapacak? Emre Kınay ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Ramo dizisine yeni bir karakter daha dahil oldu. Dizi severlerin çok beğenerek izlediği Ramo dizisine yeni müdahil olan karakter Şerif kişiliği oldu. Şerif kişiliği kişiliğistik özellikleri ile bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Biz de bu hususta Ramo dizisi severleri adına Şerif kişiliğinden ve Şerif kişiliğine hayat veren oyuncumuzdan siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bir biçimde söz edeceğiz. Ramo Dizisi Şerif Kimdir?Ramo Dizisi Şerif Karakteri

Ramo Dizisi Şerif Karakteri

Cuma akşamlarının en bi hayli beğeni alan dizilerinden bir tanesi olan Ramo dizisinin son bölümünde hatırladığınız gibi Ramo bir kavgadan sonra nezarethaneye girmişti. Ramo girmiş olduğu nezarethanede Şerif ile tanışacaktır. Lakin Şerif’in iyi veya kötü niyetli olduğunu halen bilmiyoruz. Şerif’in iyi veya kötü niyetli olduğunu halen bilmiyoruz. Bu akşam yayına girecek olan bölümünde Şerif kişiliğinin Ramo’ya dost mu yoksa düşman mı bulunacağını hep birlikte göreceğiz.

Ramo Dizisi Şerif Kimdir?

Ramo dizisinde Şerif kişiliğine hayat verecek olan tecrübeli oyuncumuz Emre Kınay’dır. Yer almış olduğu dizilerin tamamında dikkatleri üzerine toplayan Emre Kınay‘ı merak eden bir çok okurumuz ve seyircimiz oldu. Bundan dolayı konumuzun ilerleyen bölümünde Emre Kınay’dan, onun yaşamından, bilgilerinden, eşinden, sosyal platform hesabından ve dizilerinden siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bir biçimde söz edeceğiz. Gelin Emre Kınay’ı hep birlikte daha yakında zamandan tanıyalım.

Emre Kınay Kimdir?

Emre Kınay KimdirBaşarılı oyuncumuz Emre Kınay, 5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde üniversite eğitimini tamamlamıştır. 1990 senesinden bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. İlk olarak oyunculuğa tiyatro alanında başlamış ardından ise kamera önü oyunculuğa adım atmıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 1999 senesinde yer almış olduğu Yılan Hikayesi’ndeki Erkan kişiliği ile yaşamıştır. Ekranların en fazla bi hayli beğeni alan ve bi hayli beğeni alan erkek oyuncularından biridir.

Emre Kınay’ın Yer Aldığı Diziler

2021 – Ramo (Şerif)
2019 – Vurgun (Vedat)
2017 – Yol Arkadaşım
2017 – Kara Yazı (Halil)
2017 – Sevda’nın Bahçesi (Levent)
2015-2016 – Güneşin Kızları (Haluk)
2014 – Ulan İstanbul (Firuz)
2014 – Sil Baştan (Yiğit)
2014 – Güneşi Beklerken (Cihan)
2012 – Ustura Kemal
2010-2011 – Dürüye’nin Güğümleri
2009-2010 – Aile Reisi
2009 – Ah Kalbim (Atilla)
2006-2008 – İki Aile (Oğuz)
2005 – Seni Çok Özledim (Kenan)
2005 – Sen misin Değil misin?
2005 – Ölümüne Sevdalar
2004 – İstanbul Şahidimdir (Aslan)
2003 – Baba
2003 – Esir Şehrin İnsanları
2002 – Berivan (Ferhat)
2001 – Yeditepe İstanbul (Yusuf)
1999 – Yılan Hikayesi (Erkan)
1999 – Yüzleşme (Kadir)

Emre Kınay’ın Sosyal Medya Hesabı

Emre Kınay, aktif bir instagram kullanıcısıdır. Oyuncumu elinden gelebildiğince takipçileri ile paylaşım yapmaktadır. Emre Kınay’ın resmi instagram hesabında 1.526 gönderisi yer alırken, 313 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Kızı ile de sürekli olarak fotoğraflarını paylaşan Emre Kınay’ın instagram profilini yakında zamandan incelemek isteyen okurlarımız ve seyircilerimiz @emrekinay isimli hesaba göz atabilirler. Emre Kınay'ın Sosyal Medya Hesabı

Emre Kınay’ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Emre Kınay ilk evliliğini 2004 senesinde oyuncu olan Emine Ün ile yapmıştır. Bu evlilikten Duru isminde bir kızı dünyaya gelmiştir. Lakin Emre Kınay ve Emine Ün çifti bir süre sonra anlaşamayıp 30 Mart 2009 tarihinde boşanma kararı alarak yollarına ayırmışlardır. Şu anda 2 Emre Kınay bekardır. Emre Kınay’ın şu anda bilinen bir sevgilisi de bulunmamaktadır.

Ramo Dizisi Şerif Karakterinin Kıyafetleri

Ramo dizisinde bulunan birden fazla karakter gibi Şerif kişiliğiniz de dizide kullanmış olduğu kıyafetler bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Bu akşamdan ibu yana Ramo dizisinde bulunacak olan Şerif kişiliğinin dizide kullanmış olduğu kıyafetleri de marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle sunacağız. Dizide Şerif kişiliğinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda bulunan yorum bölümünden sahne bilgisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Ramo dizisinde bulunacak olan Şerif kişiliğinden ve ona hayat veren oyuncumuz Emre Kınay’dan söz etmek istedik. Sizlerin de konu ile ilgiliki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Ayrıca Ramo dizisine yeni gelen oyuncularımızı daha yakında zamandan incelemek adına  Ramo Dizisine yeni gelen oyuncular başlıklı konumuza da inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu