Diziler

Ramo dizisi Şermin Kimdir? Doğu’nun annesi (Neriman Uğur)

Ramo dizisi Şermin Kimdir? Doğu’nun annesi (Neriman Uğur), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Ramo dizisi Şermin Kimdir? Doğu’nun annesi (Neriman Uğur), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Ramo dizisi Şermin Kimdir? Doğu’nun annesi (Neriman Uğur) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Ramo dizisi Şermin Kimdir? Doğu’nun annesi (Neriman Uğur)

Cuma günleri Show TV’de yayınlanmakta olan ve başrol oyuncu ekibinde bulunan Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in yer almış oldu Ramo dizisine bir yeni isim daha dahil oldu. Ramo dizisine bu akşamki bölümden ibu yana dahil olacak olan Şermin kişiliğini dizi takipçileri bi hayli merak etti. Biz de bu yazımızda sizlerle Ramo dizisindeki Şermin kişiliğinin ayrıntı kısmını sunacağız.Ramo dizisi Şermin Karakteri

Ramo dizisi Şermin Karakteri

2 Nisan Cuma akşamı yayına girecek olan yeni bölümden ibu yana Ramo dizisinde boy gösterecek olan yeni karakterlerden bir tanesi de Şermin kişiliği oldu. Şermin kişiliği Doğu’nun annesi olurken tüm dikkatleri de üzerine çekmeyi başardı. Doğu’nun annesi olan Şermin kişiliği gelişiyle birden fazla kişiyi şaşırtmış ve tüm dengeleri değiştirecek gibi görünmektedir.

Ramo dizisi Şermin Kimdir?

Ramo dizisinde Şermin kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz ise Neriman Uğur’dur. Konumuzun ilerleyen bölümünde da Neriman Uğur kimdir? Neriman Uğur önceden hangi dizilerde yer almıştır? Neriman Uğur’un instagram hesabı nedir? Neriman Uğur evli midir? gibi birden fazla sorunun yanıtını siz değerli okurlarımıza vereceğiz. Gelin hep birlikte şimdi de Neriman Uğur’u daha yakında zamandan tanıyalım.

Neriman Uğur Kimdir?

Neriman Uğur KimdirNeriman Uğur, 1958 senesinde Muğla’da dünyaya gelmiştir. Aktif olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenenlerin Uğur, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.  1983 senesinden bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen Neriman Uğur, en son Arka Sokaklar dizisi ile karşımıza çıkarken ilk dizi oyunculuğu deneyimini de 1995 senesindeki Yaban dizisi ile yaşamıştır. Bugüne kadar birden fazla tiyatro oyunu, dizi ve filmde boy göstermiş olan Neriman Uğur, seyircilerin beğenisini kazanmayı da başarmıştır.

Neriman Uğur’un Yer Aldığı Diziler

2021 – Arka Sokaklar (Nevbahar Pamiroğlu)
2015 – Acı Aşk (Şahika)
2015 – Terkedilmiş
2013 – Huzur Sokağı (Zeynep)
2012 – Sudan Bıkmış Balıklar (Seval)
2011 – Canan (Renknaz)
2008 – Parmaklıklar Ardında
2008 – Düğün Şarkıcısı
2008 – Geç Gelen Bahar (Şennur)
2008 – İçimdeki Yabancı
2008 – Hemşire Meri
2007 – Kader (Nesrin)
2007 – Sünnet Davası
2007 – Çok Özel Tim
2007 – Son Ders: Aşk ve Üniversite
2006 – Şarkılar Susmasın
2006 – Yalancı Yabancı
2004 – Kısmet
2004 – Melekler Adası (Gülseren)
2003 – Aşk Olsun (Sibel)
2003 – Kırık Ayna (Efsun Hatun)
2002 – Zeybek Ateşi (Yaren)
2000 – Yılan Hikayesi (Gülsüm)
1997 – Islanan Topraklar
1995 – Yaban

Neriman Uğur’un İnstagram Hesabı

Neriman Uğur'un İnstagram HesabıResmi instagram hesabını aktif bir biçimde kullanmakta olan Neriman Uğur’un hesabında 408 gönderisi yer alırken 25 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Neriman Uğur’un resmi instagram hesabını yakında zamandan incelemek isteğe göre @nerimanugur kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Neriman Uğur Evli Mi? Eşi Kim?

Neriman Uğur ile ilgili en fazla merak edilen konulardan bir tanesi de eşinin kim olduğu oldu. Neriman Uğur eşinin ismini ve kim olduğunu paylaşmamıştır. Lakin Neriman Uğur’un iki tane çocuğunun olduğunu bilmekteyiz.

Ramo dizisi Şermin Karakterinin Kıyafetleri

Ramo dizisi Şermin Karakterinin KıyafetleriRamo dizisindeki birden fazla karakter gibi Şermin kişiliğinin kıyafetleri de bi hayli bi hayli merak konusu oldu. 2 Nisan Cuma akşamı yayına giren bölüm itibariyle Şermin kişiliğinin Ramo dizisinde kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle sunacağız. Sizlerin de Ramo dizisindeki Şermin kişiliğinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda bulunan yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Ramo dizisindeki Şermin kişiliğinden ve Şermin kişiliğine hayat veren oyuncumuz Neriman Uğur’dan geniş bir şekilde bir biçimde söz etmek istedik. Sizlerin de Şermin kişiliği ile ilgiliki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı büyük bir heyecanla beklemekteyiz. Ramo dizisine yeni gelen oyuncularımızın tamamını  Ramo dizisine yeni gelen oyuncular isimli yazımızda bulacaksınızdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün