Diziler

Ramo Final Kararı Değişti! BKM ve Show Tv Ne Yapmaya Çalıştı Kimse Anlamadı!

Ramo Final Kararı Değişti! BKM ve Show Tv Ne Yapmaya Çalıştı Kimse Anlamadı!, arayışı içine giren okurlarımız için Ramo Final Kararı Değişti! BKM ve Show Tv Ne Yapmaya Çalıştı Kimse Anlamadı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ramo Final Kararı Değişti! BKM ve Show Tv Ne Yapmaya Çalıştı Kimse Anlamadı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ramo Final Kararı Değişti! BKM ve Show Tv Ne Yapmaya Çalıştı Kimse Anlamadı!

Son Dakika! Show Tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Ramo final kararını değişti! Ramo seyircilerine ayaklandı! Show Tv ve BKM’ye tepkiler dinmedi.

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in olduğu Ramo dizisinin final yapacağı son 5 bölüm kaldığı açıklanmıştı. Lakin Show Tv ve BKM seyircileri daha da çileden çıkaracak bir karara vardı. Ramo seyirciler dizinin yayından kaldırılma kararını değiştirmeye çalışırken beklenmedik son dakika gelişmesi yaşandı. 

Ramo yapım şirketi BKM dizinin son 5 bölümünün kaldığını açıklamıştı. Bunun üzerine Ramo hayranları sosyal platformda Ramo Final Olmasın etiketi altında buluşup yapım şirketi ve kanala seslerini duyurmaya çalışmıştı. Etiketin TT olması sonrası müjdeli haber bekleyen dizinin hayranlarına soğuk duş yaptırıldı!

Bu sezon Olgun Şimşek ve Yiğit Özşener’in diziden ardı ardına ayrılmasının ardından büyük kan kaybeden diziye son haftalarda Emre Kınay dahil edilmişti. Lakin yapım apart topar final açıklaması yaparak şok etkisi yaptırmıştı. Yeni haberler daha da vahim! Dizi apar topar yayından kaldırılıyor!

RAMO FİNAL TARİHİ DEĞİŞTİ!

Ramo’dan gelen son haber kanallarına göre 2 sezon önce Adana’da başlayan Ramo macerası 40. bölümde final yapacak. Yani dizinin seyircileri haftaya final bölümünü seyredecek. Apar topar final kararının ardında ne var bi hayli merak konusu oldu.

Ramo seyirciler dizinin apar topar final yapması kararının ardında ne olduğunu düşünüyor. Sosyal meydada bu kararın açıklanmasının ardından dizinin hayranları siz dalga mı geçiyorsunuz diyerek BKM’ye ve kanala tepki gösterdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün