Biyografi

Ramo hayranlarına müjde! Öyle bir dizi geliyor ki Ramo’yu aratmayacak

Ramo hayranlarına müjde! Öyle bir dizi geliyor ki Ramo’yu aratmayacak, arayışı içine giren okurlarımız için Ramo hayranlarına müjde! Öyle bir dizi geliyor ki Ramo’yu aratmayacak ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ramo hayranlarına müjde! Öyle bir dizi geliyor ki Ramo’yu aratmayacak sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ramo hayranlarına müjde! Öyle bir dizi geliyor ki Ramo’yu aratmayacak

Show TV’de Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrollerini paylaşımı yaptığı Ramo dizisi reytingleri çok iyi olmasına ve seyircilerden gelen bütün taleplere rağmen ekranlara veda etmişti. Ramo final bölümü sonrası seyirciler Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım’ın yeni projelerini merak etmeye başlamıştı. Esra Bilgiç’in projesi çok erken belirlendi Lakin Murat Yıldırım için bekleyiş sürdürmektedu. Nihayet Ramo hayranlarına Müjdeli Haber geldi Murat Yıldırım’ın yeni projesi belirlendi.

BOMBA GİBİ GERİ PROJE İLE EKRANA GERİ DÖNECEK

Ramo dizisinin yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım bomba gibi bir dizi ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Bugüne kadar oynadığı bütün yapımlar ses getiren Murat Yıldırım yine Show TV’de yayına girecek Aziz adlı dizi ile görüşüyor. O3 medya yapımcılığı ile ekranlara gelecek olan Aziz dizisinin tarihi Henüz belli olmadı fakat cast çalışmaları sürdürmekte. Aziz dizisinin konusunu hercai dizisini de yazan Eda Tezcan hazırlıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Recai Karagöz oturacak.

ramo-hayranlarina-mujde

AZİZ DİZİSİ ANTAKYA’DA GEÇECEK

Murat Yıldırım’ın başrolü için düşünüldü Aziz dizisi Antakya’da geçen etkili bir dönem hikayesi olacak. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosu için Ahmet Mümtaz Taylan ve Fırat Tanış’a da teklif götürüldü. Dizinin çekimleri için ekibin Antakya’ya gitmeyeceği İstanbul’da özel bir dekor kurulacağı ve çekimlerim Burada gerçekleşeceği bilgisine ulaşıldı. Henüz tam anlamıyla cast çalışmaları tamamlanmayan dizi için Murat Yıldırım gündemde.

MURAT YILDIRIM HAYRANLARI HEYECANLA BEKLİYOR

Survivor 2021 Ayşe içindeki kini kustu, gizli planını devreye soktu! Öyle suçlamalar yaptı ki sosyal platform ayağa kalktı

Survivor 2021 Ayşe içindeki kini kustu, gizli planını devreye soktu! Öyle suçlamalar yaptı ki sosyal platform ayağa kalktı

Ramo dizisindeki başarılı performansı ardından Yeni projesi büyük bir heyecanla ve heyecanla beklenen Murat Yıldırım’dan uzun zamandan beri ses çıkmamıştı. Yine Show TV ekranlarında yayına girecek olan Aziz dizisi için teklif götürülen Murat Yıldırım’ın senaryoya okuma aşamasında olduğu ve halen tam kararını vermediği bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün