Diziler

Ramo Tezer Bilen Karakteri Kimdir? (Hülya Gülşen)

Ramo Tezer Bilen Karakteri Kimdir? (Hülya Gülşen), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Ramo Tezer Bilen Karakteri Kimdir? (Hülya Gülşen), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Ramo Tezer Bilen Karakteri Kimdir? (Hülya Gülşen) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Ramo Tezer Bilen Karakteri Kimdir? (Hülya Gülşen)

Show TV’de yayın yaşamına devam ediyor olan Ramo dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ederken diziye yeni müdahil olan karakter ise Tezer Bilen kişiliği oldu. Ramo dizisi seyircileri büyük bir merakla Tezer Bilen kişiliğini araştırmaya başladı. Bizde bu yazımızda okurlarımız ve seyircilerimiz için Ramo dizisindeki Tezer Bilen kişiliğinden geniş bir şekilde bir biçimde size söz edeceğiz.Ramo Tezer Bilen Karakterinin Kıyafetleri

Ramo Tezer Bilen Karakteri

Önümüzdeki bölümlerden ibu yana Ramo dizisine dahil olacak olan Tezer bilen kişiliği bir fizik profesörüdür. Gelişi ile tüm dengeleri değiştirecek gibi görünen Tezer Bilen kişiliği geçirdiği bir kaza neticesinde görme engelli kalmıştır. Serdengeçtililer’e katılacak olan Tezer Bilen kişiliğinin seyirciler aracılığıyla sevilmesi beklenmektedir.

Ramo Tezer Bilen Kimdir?

Ramo dizisinde Tezer bilen kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz ise Hülya Gülşen’dir. Hülya Gülşen’i de konumuzun ilerleyen bölümünde geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza tanıtacağız. Hülya Gülşen ve yaşamı ile ilgiliki tüm bilgileri ise konumuzun devamından öğrenebilirsiniz.

Hülya Gülşen Kimdir?

Hülya Gülşen KimdirHülya Gülşen, 14 Eylül 1965 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğunun bunun yanında bunun yanı sıra da bir seslendirme sanatçısıdır. Konservatuar ve lise eğitimini dışarıdan aynı anda bitirerek oyunculuk alanında en üst düzeyye gelmeyi hedeflemiştir. Daha önce Bizim Evin Halleri, Havada Bulut, Galip Derviş, Çalıkuşu, Asla Vazgeçmem, kırgın çiçekler gibi dizilerde bulunan Hülya Gülşen, en son ise karşımıza 2020 senesindeki Maria ile Mustafa dizisindeki Feriha kişiliği ile çıkmıştır.

Hülya Gülşen’in Yer Aldığı Diziler Nelerdir?

2020 – Maria ile Mustafa (Feriha)
2016 – Sen Benim Herşeyimsin
2016 – Yüksek Sosyete (Ayşen)
2016 – Kırgın Çiçekler
2013 – Çalıkuşu(Dilber Kalfa)
2013 – Galip Derviş (Şefika Tekin)
2011 – Keşanlı Ali Destanı (Melahat)
2010 – Gökkuşağı Çocukları
2008 – Bizim Evin Halleri(İsmet)
2002 – Teyzemin Nesi Var?
2002 – Havada Bulut
2000 – Bizim Evin Halleri (İsmet)
1993 – Ferhunde Hanımlar

Hülya Gülşen’in İnstagram Hesabı

Hülya Gülşen’in resmi instagram hesabı olup olmadığını da siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Lakin Usta oyuncumuz Hülya Gülşen’e ait bir instagram hesabına ulaşamadık. Hülya Gülşen’e ait bir resmi instagram hesabını ulaşırsak sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Hülya Gülşen Evli Mi? Eşi Kim?

Hülya Gülşen evlidir fakat oyuncumuz Hülya Gülşen’in kiminle evli oldu net bir biçimde bilinmemektedir 1997 doğumlu Çağla Irmak isimli bir kızı ve müzisyen olan iki tane de oğlu mevcuttur.

Ramo Tezer Bilen Karakterinin Kıyafetleri

Ramo Tezer Bilen Karakterinin KıyafetleriShow TV’de yayınlanmakta olan Ramo dizisinde birden fazla karakter gibi Tezer Bilen kişiliğinin kıyafetleri de bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Ramo dizisine Tezer Bilen kişiliği dahil olduğu zaman elimizden geldiğince kişiliğin kıyafetlerini ve elbiselerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle sunacağız. Sizlerin de Tezer Bilen kişiliğinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa bizlere rahatlıkla sorabilirsiniz.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Ramo dizisindeki Tezer Bilen kişiliğinden ve ona hayat verecek olan oyuncumuz Hülya Gülşen’den söz etmek istedik. Sizlerin de konu ile ilgiliki görüş, düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Ramo dizisine yeni müdahil olan oyuncularımız incelemek isteğe göre Ramo Dizisine yeni gelen oyuncular isimli konumuza da bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün