Kamu ve Özel İş İlanları

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ikaznca Üniversitemizin aşağıda gösterilen birimine öğretim elemanı alımı yapılacaktır.

Adaylarda aranan genel şartlar;

  1. 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde gösterilen şartları taşımak
  2. Merkezi sınav (ALES) muafiyetinden yararlanmayı talep edenlerin ön değerlendirme ve nihai değerlendirme aşamalarında ALES puanı 70 olarak kabul edilir.
  3. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir
  4. Ön değerlendirme ve nihai değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak 4’lük ve 5’lik not sistemlerinin 100’lük not sistemine
  5. eşkıymetliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir. Diğer not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşkıymetliğine yükseköğretim kurumlarının senatoları karar verir.

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün