Ryan Dunn Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ryan Dunn kimdir?, Ryan Dunn kaç yaşında?, Ryan Dunn evi nerede?, Ryan Dunn nerelidir? Ryan Dunn ev adresi?, Ryan Dunn kaç yaşında?, Ryan Dunn nerede oturuyor?, Ryan Dunn nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ryan Dunn hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 11.Haziran.197720.Haziran.2011 senesinde doğan Ryan Dunn şu an için 34 yaşında ve İkizler burcundandır. Ryan Dunn doğum yeri ise Ohio , ABDPennsylvania , ABD olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Ryan Dunn Kimdir? – Ryan Dunn Evi Nerede? – Ryan Dunn Nerede Oturuyor?

Ryan Dunn Kimdir?, evi nerede?

Jackass şov ekibinden

Matthew Ryan Dunn, 11 Haziran 1977 tarihinde ABD.nin Ohio eyaletinde doğmuştur. Gözüpek arkadaşlarla, çeşitli tehlikeli, şakalar, kaba ve gülünç saçma sapan hareketlerin kısmen doğaçlama yapıldığı “Jackass” filmlerinin bir üyesiydi. “CKY Mürettebat” adını verdikleri ekip dostları ile birlikte “Bam Margera”nın önderliğinde “Jackass” adında 5 uzun metrajlı film çekmişlerdir.

Jackass 2000 ve 2002 senelerı içerisinde MTV’de yayınlanmış, daha sonra bu diziden yola çıkarak üç sinema filmi ve birkaç da uyarlama TV dizisi yaparak Bam Margera’nın Viva La Bam reality show’u ile devam ettiler.

20 Haziran 2011 sabahı hızlı ve alkollü olarak araba süren Ryan Dunn, Pennsylvania’da bir ağaca çarpma neticesinde aynı ekipten dublör arkadaşı “Zachary Hartwell” ile birlikte yanarak ölmüştür.

Uzun metrajlı Filmleri :
2002 – Jackass: The Movie
2007 – Jackass Number Two
2007 – Jackass 2,5 (Jackass 2 nin kamera arkası görüntüleri)
2009 – Jackass 3D.
2009 – Jackass: The Lost Tapes
2011 – Jackass 3,5

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker