Biyografi

Sacit Aslan Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Sacit Aslan kimdir?, Sacit Aslan kaç yaşında?, Sacit Aslan evi nerede?, Sacit Aslan nerelidir? Sacit Aslan ev adresi?, Sacit Aslan kaç yaşında?, Sacit Aslan nerede oturuyor?, Sacit Aslan nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Sacit Aslan hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1953 senesinde doğan Sacit Aslan şu an için 68 yaşında ve burcundandır. Sacit Aslan doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Sacit Aslan Kimdir? – Sacit Aslan Evi Nerede? – Sacit Aslan Nerede Oturuyor?

Sacit Aslan Kimdir?, evi nerede?

Sacit Aslan, 1953 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Babası ünlü gazinocu Fahrettin Aslan, annesi ise Zülfiye Necla Girayer’dır. Anne ve babası 1962 senesinde boşandı.

Annesi Necla Hanım’ın ilk evliliğinden olan Atilla adında bir abisi ve kendi babasından kardeşi olan Selçuk (d.1959) adında bir kardeşi mevcuttur. Babasının son evliliği Arzu Aslan’dan olan Mehmet Aslan (d.1980) adında bir kardeşi daha mevcuttur.

2005 senesinde vefat eden Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan‘ın oğlu Sacit Aslan senelerca babasıyla küs kaldı. 26 Ekim 2005 senesindeki ölümünden 1,5 yıl önce barışmışlardı. Babasının ölümünden sonra da, babasının kendisine zorla mirastan feragat anlaşmasi imzalattığını iddia etmiş ve mirastan pay için babasının son eşi Zeynep Arzu Aslan ve oğlu Mehmet Aslan‘a dava açmıştı. 2011 senesinde da zihinsel engelli abisine miras kalan başta Caddebostan Migros’un 1/8’i olmak üzere birden fazla taşınmazın kira geliri için kanser nasıl tedavi edileceği gören 80 yaşındaki öz annesine dava açmıştı.

Sacit Aslan’ın 1977 senesinde evlendi, 1991 senesinde boşandı. 14 sene süren ilk evliliğinden Zeynep adında bir kızı mevcuttur.
Sacit Aslan, 1991 senesinde Yasemin Kutsi ile ikinci evliliğini yaptı.

Sacit Aslan, 2013 senesinde gazeteci Pelin Çini ile beraber Tv8′de Hafta İçi Her Sabah ‘Aramızda Kalsın’ magazin programını sundu. Haziran 2013 tarihinde istifa etti.

2016 senesinin Şubat ayından beri her sabah 08:45’de TVEm’de Ferhan Tülmen‘in moderatörlüğü; Sacit Aslan ve Erol Köse‘nin yorumlarıyla ekrana gelen “Her Şeyi Konuşalım” isimli programda görev yaptı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün