Sadakatsiz 18.Bölüm Fragmanı izle

Sadakatsiz 18.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Sadakatsiz bu hafta yayına girecek mı?

Sadakatsiz 18.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. KANAL D ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Sadakatsiz dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 17 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Asya’nın dönüşü ve Derin’e karşı kazandığı zafer, Derin’i sürpriz hamleler yapmaya iter. Ali’nin evden gitmesinin sonrasında büyük bir vicdan azabı yaşayan Volkan’ı bambaşka sorunlar beklemektedir. Yaşanan gelişmeler sürpriz yüzleşmelere zemin hazırlarken, yaşanan hangi beklenmedik gerçek birden fazla birinin yaşamını kökünden değiştirecektir?

Sürpriz yüzleşmeler…

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/3DUSZP5BBUE?rel=1&autoplay=0&iv_load_policy=3&showinfo=0&end=52″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker