Diziler

Sadakatsiz Ali Diziden Çıktı Mı? Neden Ayrıldı? (Alp Akar)

Sadakatsiz Ali Diziden Çıktı Mı? Neden Ayrıldı? (Alp Akar)

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Sadakatsiz Ali Diziden Çıktı Mı? Neden Ayrıldı? (Alp Akar), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Sadakatsiz Ali Diziden Çıktı Mı? Neden Ayrıldı? (Alp Akar) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Sadakatsiz dizisi ani bir oyuncu ayrılığına uğradı. Sadakatsiz dizisinde Ali kişiliğinin ayrılacağına dair bir takım iddialar ortaya atıldı. Sadakatsiz dizisi severleri bu haberi büyük bir merakla araştırmaya başladı. Bizde bu yazımızda Ali kişiliğinin diziden ayrılma sebebini sizlerle sunacağız.Sadakatsiz Ali Diziden Çıktı Mı

Sadakatsiz Ali Diziden Çıktı Mı?

Kanal D’de yayına giren, dram ve psikolojik gerilim türünde olan Sadakatsiz dizisinde en bi hayli beğeni alan karakterlerden bir tanesi olan Ali kişiliğinin ayrılacağının haberini aldık. Sadakatsiz dizisi severleri için kötü bir haber olmuş olsa dahi ne yazık ki Ali kişiliği diziden bir kaç bölüm sonra ayrılacaktır.

Sadakatsiz Ali Neden Ayrıldı?

Sadakatsiz Ali Neden AyrıldıAli kişiliği anne ve babasının ayrılığı ile çok yıpranmıştı. Psikolojisi bozulan Ali, kötü yönde davranışlar sergilemişti. Arkadaşları ile sürekli olarak kavga edip okulda ara ara dostlarının eşyalarını çalan Ali’yi annesi Asya ele vermişti. Ali bunun üzerine annesine küsüp babası ile yaşamaya başladı. Psikolojik tedavi görmesi geren Ali’yi annesi psikoloğa götürdü. Lakin Ali’nin rahatsızlığı ileri derecede olduğu için Ali büyük olasılık ile bir süre ailesinde ayrı kalarak başka bir yerde tedavi görecektir. Bu nedenle de Ali kişiliğini bir süre ekranlarda göremeyeceğiz.

Sadakatsiz Ali Geri Gelecek Mi?

Psikolojik tedavi için gidecek olan Ali’yi bir süre ekranlarda göremeyeceğiz. Lakin Ali nasıl tedavi edileceğini bitirdiktan sonra ailesinin yanına tekrar dönmesi bekleniyor. Lakin Ali’nin geri gelip gelmeyeceği ile alakalı kesin ve net bir açıklama resmi siteler aracılığıyla gelmemiştir. Bizim düşüncelerimiz Ali’nin diziye tekrar geleceği yönündedir. Resmi siteler aracılığıyla net bir açıklama geldiğinde sizlerle yine sunacağız.Sadakatsiz Ali Geri Gelecek Mi?

Sadakatsiz Ali Karakteri

Ali kişiliği, Asya ve Volkan’ın tek oğludur. Ortaokula gitmektedir. Ailesi ile vakit geçirmeyi seven ve derslerine alakalı bir çocuktur. Anne ve babasının ayrılığı ile bi hayli sarsılmıştır. Başta annesi ile birlikte kalan Ali, çeşitli sorumlar yaşamıştır. Arkadaşları ile arası bozulmuş ve hırsızlık yapmaya başlamıştır. Hırsızlığı tekrar yapmaması için elinden geleni yapan Asya, uğraşları neticesinde oğlunu kendisinden uzaklaştırmış ve Ali babası Volkan ile yaşamaya başlamıştır.

Sadakatsiz Ali Diziden Çıktı Mı? Neden Ayrıldı? gibi sorulara sizler adına yanıt vermek istedik. Sizler Sadakatsiz dizisinde Ali’nin ayrılması ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Konu ile ilgiliki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Sadakatsiz dizisinden ayrılan oyuncularımızı  Sadakatsiz Dizisinden Ayrılan Oyuncular isimli yazımızda bulacaksınızdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün