Diziler

Sadakatsiz Aras Bulut İynemli sonrası yeni sürpriz! Mucize Doktor başrolü geliyor

Sadakatsiz Aras Bulut İynemli sonrası yeni sürpriz! Mucize Doktor başrolü geliyor, arayışı içine giren okurlarımız için Sadakatsiz Aras Bulut İynemli sonrası yeni sürpriz! Mucize Doktor başrolü geliyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sadakatsiz Aras Bulut İynemli sonrası yeni sürpriz! Mucize Doktor başrolü geliyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sadakatsiz Aras Bulut İynemli sonrası yeni sürpriz! Mucize Doktor başrolü geliyor

Yayına girdiği çarşamba akşamları reyting rekorları kıran Sadakatsiz oyuncu kadrosunu güçlendiriyor. Az oyuncuyla muhteşem reytingler alan ve kısa bir sürede bölümleri bitiren Sadakatsiz, çarşamba günü reytingleri tarumar etmeye hazırlanıyor. Sadakatsiz dizisi bu hafta sürpriz transferleri peşin sıra açıklamayor.

Sadakatsiz Aras Bulut İynemli dahil oldu!

Reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi için Ay Yapım Üç Kuruş dizisiyle yolları ayıran Aras Bulut İynemli yeni transfer hamlesi Kanal D bi hayli beğeni alan dizisine transfer olmuştu. Sadakatsiz kadrosuna müdahil olan ARas Bulut İynemli sonrası Sadakatsiz hikayesi değişik bir boyuta kazanacak.

Aras Bulut İynemli Cansu Dere ile değil!

Sadakatsiz dizisine müdahil olan Aras Bulut İynemli başka bir hikaye ile diziye gelecek. Gelen ilk bilgilere göre Aras Bulut İynemli Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere sevgili olarak gelmedi. aralarında 10 yaş fark bulunan Cansu Dere ve Aras Bulut İynemli partner olmayacak. 

Aras’a başrol kadın oyuncu aranıyor!

Sadakatsiz dizisi Aras Bulut İynemli sürpriz bir başrol araması sürüyor. Aras Bulut İynemli için kadın başrol arayışları sürüyor. Yakın gelecekte Sadakatsiz sürpriz bir kadın oyuncu dahil olacak. Lakin şu an için netleşen isim Asya kişiliğinin yeni sevgilisi rolü için anlaşılan isim. Mucize Doktor dizisinin başrolü Sadakatsiz’e dahil oluyor.

Mucize Doktor Ferman Onur Tuna geliyor!

FOX TV ekranlarında yayına giren Mucize Doktor dizisinin bi hayli beğeni alan ismi Onur Tuna, Sadakatsiz dizisi kadrosuna katılıyor. Sadakatsiz Asya’nın yeni aşkı olacak ve birden çok Sadakatsiz olaylara dahil olacak. Onur Tuna yapım şirketiyle anlaşma imzaladığı bilgisine ulaşıldı.

Onur Tuna Sadakatsiz dizisinde!

Kırmızı Oda Sezon finalinde Erkan Petekkaya, Yiğit Özşener, Esra Ronabar, Melisa Aslı Pamuk ve Itır Esen veda etti!

Kırmızı Oda Sezon finalinde Erkan Petekkaya, Yiğit Özşener, Esra Ronabar, Melisa Aslı Pamuk ve Itır Esen veda etti!

Ekranların en bi hayli beğeni alan isimleri içinde bulunan Onur tuna, Yasak Elma ve Mucize Doktor dizileri sonrası FOX TV ayrılarak Kanal D ekranlarında dahil oldu!

Çarşamba akşamları televizyonda reyting yarışı kıyasıya sürecek. Muhteşem oranlar alan Sadakatsiz, Kuruluş Osman dizisini geçmek için her yolu deneyecek. Kuruluş Osman dizisi de yeni transferler yapacak. Böylelikle çarşamba günü kazanan kim olacak Sadakatsiz Kuruluş Osman geçmeyi başaracak mı merak ediliyor.

Sadakatsiz yapım ekibinin Kanal D için sürpriz bir proje daha hazırladığı ve çok yakında zamanda açıklamasu yapılacağı bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün