Diziler

Sadakatsiz Dizisi Derya Neden Yok? Geri Dönecek Mi? Özge Özder

Sadakatsiz Dizisi Derya Neden Yok? Geri Dönecek Mi? Özge Özder

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Sadakatsiz Dizisi Derya Neden Yok? Geri Dönecek Mi? Özge Özder, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Sadakatsiz Dizisi Derya Neden Yok? Geri Dönecek Mi? Özge Özder ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Sadakatsiz Dizisi Derya Diziden Çıktı Mı? Ne Zaman Geri Dönecek? (Özge Özder) Sadakatsiz dizisinde Derya kişiliğini canlandıran Özge Özder beklediği bebeğine kavuştu. Yeni doğum yapan Özge Özder Sadakatsiz dizisinden ayrılacak mı? Sadakatsiz dizisindeki Derya diziden nasıl çıkacak? Özge Özder Sadakatsiz dizisine geri dönecek mi sorularını yanıtlandıralım.

Sadakatsiz dizisi Derya ne zaman diziye geri donecekmi

Sadakatsiz Dizisi Derya Neden Yok, Diziden Çıktı Mı?

Medyapım imzası taşıyan Sadakatsiz dizisinin yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt isteniyor. Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un konusunu yazdığı Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder başrolleri paylaşıyor. Sadakatsiz dizisinde Derya rolünü canlandıran Özge Özder diziden bir süreliğine ayrılacak. Sadakatsiz dizisi yeni bölümünde Derya kişiliğini göremeyen seyirce neden çıktığını anlamamış olabilir.

ozge ozder sadakatsiz dizisine geri donecekmi

Çünkü dizide Derya eşi olmayan bekar bir kadın. Gerçek hayatta hamile olan Özge Özder Sadakatsiz dizisinde senaryo gereği böyle olması gerektiği için bol kıyafetler giyerek hamileliğini gizledi. O yüzden de seyirciye Derya karakterinin birdenbire neden çıktığını anlayamamış olabilir. Sadakatsiz dizisinde Derya rolünü canlandıran Özge Özder doğum yaptığı için Sadakatsiz dizisinden bir süreliğine ayrılacak. Özge Özder uzun süredir heyecanla beklediği Eva Luna isimli kız bebeğine kavuştu.

sadakatsiz ozge ozder diziye ne zaman geri donecek

Özge Özder Sadakatsiz Dizisine Geri Dönecek Mi?

Özge Özder eşi Sinan Güleryüz ile birlikte sosyal platform hesabından Eva Luna isimli kız bebeklerine kavuştukları mesajını paylaşımı yaptılar. Özge Özder sevenlerine ”Tüm merak edenlere… Luna bebek ve biz çok iyiyiz çok şükür. Bu zamanda duaları ve iyi dilekleri ile bize yoldaşlık eden tüm güzel kalplere bin teşekkür. Anne olmak isteyen herkes için bol bol dua ettim bugün. Sevgiyle kucaklıyorum canlar.” mesajını paylaşımı yaptı.

Özge Özder Sadakatsiz dizisini geri dönecek fakat biraz doğum izni kullanabilir. Özge Özder Sadakatsiz dizisinden ne kadar ayrı kalacak? Sadakatsiz dizisinde Derya rolü nasıl ayrıldı gösterecekler? Henüz belli değil fakat Sadakatsiz dizisindeki Derya kişiliğinin bir süreliğine yurt dışına veya herhangi bir seminere gideceğini tahmin ediyoruz. Daha sonra Sadakatsiz dizisine Özge Özder geri dönecek ve Derya kişiliği tekrardan dahil olacaktır.

Sadakatsiz dizisi derya diziden ciktimi

Özge Özder Sadakatsiz dizisine geri dönecektir. Sadakatsiz dizisine Derya karakterinin dönüş tarihi ile ilgili şuan bir bilgi yer almıyor. Özge Özder’in Sadakatsiz dizisine dönmesi kendi sağlık durumu ve bebeği Eva Luna’nın sağlık durumuna bağlı tabi ki. İkisine de sağlıklı ömür diliyoruz. Sadakatsiz dizisinde Derya kişiliğini görmek istedik. Sizler Sadakatsiz dizisindeki Derya rolünü nasıl buluyorsunuz? Sadakatsiz dizisinde Derya diziye geri dönmeli mi yoksa yerine yeni bir oyuncu mu katılmalı? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu