Sadakatsiz izleyicileri kazan kaldırdı! ‘Derin’e iyilik falan yaramıyor’

Sadakatsiz seyircileri kazan kaldırdı! ‘Derin’e iyilik falan yaramıyor’, arayışı içine giren okurlarımız için Sadakatsiz seyircileri kazan kaldırdı! ‘Derin’e iyilik falan yaramıyor’ ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sadakatsiz seyircileri kazan kaldırdı! ‘Derin’e iyilik falan yaramıyor’ sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sadakatsiz seyircileri kazan kaldırdı! ‘Derin’e iyilik falan yaramıyor’

Kanal D’nin popüler dizisi Sadakatsiz 5 Mayıs Çarşamba akşamı 28. bölümüyle ekranlara gelecek. Faruk ve Nazan’ın kaçırdığı Asya ile Derin, Volkan’ın Nazan’ın peşine takılmasıyla bulundu. Lakin polislerin kendilerini bulduğunu bilmeyen Derin ve Asya kaçmaya çalışırken çıkan arbedede Asya omzundan vuruldu. Herkes heyecanla Sadakatsiz yeni bölüm tanıtımını beklemeye başladı. Dün yayına giren Sadakatsiz 28. bölüm fragmanında; Derin ve Asya’nın sağ salim evlerine döndükten sonra Volkan’ın karısına boşanacaklarını söylemesi onu çıldırttı. Devam eden soruşturma kapsamı içinde ifade veren Derin ise kaçırılmasını Asya’nın istediğini ima etti. Tanıtımı seyredenler Derin’in bu davranışlarına bir hayli sinirlendi. Durumlar bu şekilde idrak edince Derin’in yaptıklarına sosyal platformdan yorum yağdı. İşte detaylar…

Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

Sadakatsiz’de geçtiğimiz hafta Faruk ve eşinden şüphelenen polis onların evine baskın düzenlerken; Asveya kaçırıldı. derin’in yanında gözlerini açan Asya, psikolojik sıkıntıları olan hastasının elinden kurtulmak için plan yapmaya çalışıyordu. Bunun yanı sıra Asya ve Derin birbiriyle yüzleşti. Günün sonunda Nazan’ın yaptığı hata sebebiyle polisler, onları buldu. Lakin bundan habersiz olan Asya ile Derin, kurtulmaya çabalarken arbede çıktı. Bölümün sonunda da Asya vuruldu. Yaşananların ardından herkes Sadakatsiz 28. bölüm fragmanını beklemeye başladı. 

Sadakatsiz 28. bölüm fragmanı yayınlandı

Lakin yeni bölüm tanıtımda Derin’in tavırları seyredenleri çıldırttı. Kızının planını öğrenen Gönül, onu kendine getirmeye çalışırken;  Derin, boşanmak isteyen Volkan’a Asya’ya gitmesini izin vermeyeceğini dile getirdi. Devam eden soruşturma için polise ifade vermeye giden Derin bu uğurda kendisini kurtarmaya çalışan Asya’yı harcadı. Asya’nın kaçırılmadığını hatta bu olayı planladığını dile getirdi. Bu durum Sadakatsiz seyircilerini çıldırttı.

Derin çıldırttı!

Derin’in kendisine yardım eden bir kadını bu kadar kolay harcalayabilmesine ve Volkan’a olan takıntısına artık tahammül edemeyen seyirciler Sadakatsiz 28. bölüm fragmanına yorum yağdırdı.

Birçok seyirci, Derin için;  ‘Derin’e iyilik falan yaramıyor’, ‘Bunun adı aşk değil Derin bunun adı saplantı’, ‘Derin yaptıklarıyla “can çıkar, huy çıkmaz” atasözünü tekrar doğrulamış oldu’, ‘Derin, Volkan diye diye kafayı yedi’, ‘Bu derin ne kadar nankör’ gibi yorumlar yaptı. Bunun yanı sıra Derin bundan sonra ne yapacak? Asya masumiyetini ispatlayabilecek mi? gibi detaylar da akıllarda soru işareti yarattı.

Asya masum olduğunu ispatlayabilecek mi? Derin neler yapacak

Sadakatsiz yeni bölüm tanıtımından anladığımız kadarıyla yaşadıklarından akıllanmayan Derin daha türlü türlü planlarla Volkan’ı yanında tutmaya ve Asya’yı alt etmek için uğraşmaya devam edecek. Lakin Gönül’ün kızına olan kızgınlığı Asya’ya yardım edebileceği ihtimallerini de seyredenlere düşündürdü. Çünkü eğer Gönül, Derin’in planından kardeşi Melih’e bahsederse, Asya’nın hiç böyle bir hamle yapmayacağını görülmektediracaktır. Tabii bu ihtimal gerçekleşmese bile Asya’nın suçsuzluğu önümüzdeki bölümlerde bir biçimde ortaya çıkacaktır.

Sadakatsiz Derin ölecek mi?

Tabi Sadakatsiz dizisinin uyarlandığı Dr. Foster dizisinin orijinal versiyonunda Kate yani Derin, yaşadığı psikolojik çöküntüye daha fazla dayanamayıp intihar ediyor. Derin’in pek de sağlıklı düşünemediğini göz önünde bulundurursak belki de sezon finalinde Derin’in vedasını görebiliriz. Çünk önümüzdeki sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek olan Sadakatsiz, mayıs ayı sonunda sezon finali yaparak yaz tatiline girecek. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün