Bilgi

Sadakatsiz Nazan kim? Faruk karısının gerçek adı ne

Sadakatsiz Nazan kim? Faruk karısının gerçek adı ne, arayışı içine giren okurlarımız için Sadakatsiz Nazan kim? Faruk karısının gerçek adı ne ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sadakatsiz Nazan kim? Faruk karısının gerçek adı ne sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sadakatsiz Nazan kim? Faruk karısının gerçek adı ne

Sadakatsiz dizisi son zamanlarda büyük bir sırrı ekrana getiriyor. Derin uzun zamandır ortalıkta yok. Ailesi ve etrafındaki herkes hummalı bir şekilde Derin’i arıyor. Sadakatsiz dizisi yayınlanan son bölümde Derin’i kaçıran kişinin Faruk’un karısı olduğu ortaya çıktı.

Sadakatsiz dizisi Nazan kim bu bölüm çok araştırıldı ve merak etti. Sadakatsiz dizisinde detaylar her bölüm daha da ters köşe ederken bu kadar psikopatça hareketler yapan bir karakter merak edildi. Derin’i çılgına çeviren bu karakter hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz. Araştırmalarımız devam ediyor.

Faruk, Asya’nın takıntılı hastası. Asya hanıma zarar gelmesini asla istemeyen Faruk ve karışı Nazan Derin’i kaçırıyor. Asya’nın yaşadığı kötü günlerin intikamını almaya çalışıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün