Diziler

Şahika 112. Bölümde Geri Dönüyor! Cavadzade Açıkladı! Nesrin Cavadzade Yanındayız Dediler!

Şahika 112. Bölümde Geri Dönüyor! Cavadzade Açıkladı! Nesrin Cavadzade Yanındayız Dediler!, arayışı içine giren okurlarımız için Şahika 112. Bölümde Geri Dönüyor! Cavadzade Açıkladı! Nesrin Cavadzade Yanındayız Dediler! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Şahika 112. Bölümde Geri Dönüyor! Cavadzade Açıkladı! Nesrin Cavadzade Yanındayız Dediler! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Şahika 112. Bölümde Geri Dönüyor! Cavadzade Açıkladı! Nesrin Cavadzade Yanındayız Dediler!

Fox’un bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma’da Şahika rüzgarı esmeye devam ediyo. Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma dizisinden ayrılma sebebi ortaya çıkınca fanlar çıldırdı. Tüm Yasak Elma fanları Nesrin Cavadzade’nin yanında yer aldı.

Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade’nin başrolünde yer aldığ Yasak Elma’da beklenmedik ölüm yaşandı. Yeni bölüm fragmanında Nesrin Cavadzade’nin oynadığı Şahika kişiliğinin öldüğü görüldü. Cansu’nun çektiği tetik Şahika’ya isabet etti ve Şahika öldü. Lakin bu ayrılıkla alakalı olarak ortaya atılan iddialar dizinin fanlarını kızdırdı.

Açıklanana göre eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt, Yasakl Elma’nın şimdiki yönetmeni Murat Öztürk rahatsızlanınca çekimleri yapmak üzere sete geldi. Eda Ece ile sıkı dost olan Yeşilyurt sahnesi olmadığı halde Eda Ece’ye haber verince dizinin sempatik oyuncusu Eda Ece sete geldi. İkili sohbete daldı. Bu arada sahne çekimi olan Nesrin Cavadzade çekimin uzaması üzerine üşüdü ve Yeşilyurt’a “İşinizi bitirip sohbetinizi sonra yapsaydınız” diyince ortam gerildi. Bunun üzerine Cavadzade seti terk etti ve telefonlarını kapattı. Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy’da bunun üzerine Cavadzade’yi diziden uzaklaştırdı.

Olayın yayılması üzerine dizinin fanları Nesrin Cavadzade’yi haklı buldu. Hayranlar sosyal platformda Nesrin Cavadzade Yanındayız TT çalışması yaptı. Bunun üzerine Nesrin Cavadzade fanlarına teşekkür etti. Lakin Nesrin Cavadzade’nin teşekküründe diziye dönecek iması görüldü.

ŞAHİKA ÖLMEDİ Mİ?

Nesrin Cavadzade sosyal platform hesabından “Siz gerçekten delisiniz, daha nice TT’lere, her zaman sizi şaşırtmaya, yüzünüzü güldürmeye devam edeceğim, söz” diye yazdı. Bunun üzerine Nesrin Cavadzade’nin diziye 112. bölümde geri döneceği iddiaları kuvvetlendi. Dizinin hayranları Şahika’sız bir Yasak Elma’nın olmayacağını söyleyerek bu ölümün kesinlikle bir oyun olduğunu savunmaya sürdürmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün