Biyografi

Samet Sırmalı Kimdir? Evi Nerede?

Samet Sırmalı Kimdir? – Samet Sırmalı Evi Nerede? – Samet Sırmalı Nereli?

Samet Sırmalı kimdir?, Samet Sırmalı kaç yaşında?, Samet Sırmalı evi nerede?, Samet Sırmalı nerelidir? Samet Sırmalı ev adresi?, Samet Sırmalı kaç yaşında?, Samet Sırmalı nerede oturuyor?, Samet Sırmalı nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Samet Sırmalı hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 06.Ekim.1989 senesinde doğan Samet Sırmalı şu an için 32 yaşında ve Terazi burcundandır. Samet Sırmalı doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Samet Sırmalı Kimdir?, evi nerede?

2015 senesinin Ekim ayında başlayan “Mayıs Kraliçesi” adlı dizide oynadı.

Samet Sırmalı, 6 Ekim 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ailesi Bulgaristan’dan Türkiye’ye göç etmiştir. Florya’da geçen lise senelerında modelliğe başlamıştır. İstanbul Kültür Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu.

Samet Sırmalı, 2010 senesinde katılmış olduğu Best Model müsabakasında üçüncü oldu.

2015 senesinin Ekim ayında başlayan ve Yapımcılığını Birol Güven’in yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstüne aldığı “Mayıs Kraliçesi” adlı dizide başrolde oynayan Yağmur Tanrısevsin‘den başka dizide Hatice Aslan, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Burak Hakkı, Kazım Akşar, Derya Şensoy, Serhan Onat ve Erkan Taşdöğen da oyuncu kadrosundadır.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Mayıs Kraliçesi (Savcı -Alper)(TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün