Biyografi

Sara X Mills Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Sara X Mills kimdir?, Sara X Mills kaç yaşında?, Sara X Mills evi nerede?, Sara X Mills nerelidir? Sara X Mills ev adresi?, Sara X Mills kaç yaşında?, Sara X Mills nerede oturuyor?, Sara X Mills nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Sara X Mills hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1987 senesinde doğan Sara X Mills şu an için 34 yaşında ve burcundandır. Sara X Mills doğum yeri ise Virginia, ABD olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Sara X Mills Kimdir? – Sara X Mills Evi Nerede? – Sara X Mills Nerede Oturuyor?

Sara X Mills Kimdir?, evi nerede?

Sara X Mills, 1987 senesinde ABD. Virginia’da doğmuştur. Las Vegas’da yaşamaktadır. Alman asıllıdır. Vücudunda bol dövmeleri mevcuttur.

Memeleriyle yaptığı twerk dansıyla tanınmaktadır. Sara X Mills 2014 senesinin Ekim ayında Mozart’ın “Küçük Bir Gece Müziği” eserine göğüslerini dans ettirerek eşlik ettiğinde internet fenomeni oldu. Entellektüel görüntüsüyle insanları hayretlere düşüren Alman güzel bu kabiliyetini yetenek müsabakasında da kullanmayı düşünüyor

2014 senesinin Aralık ayında yeni yıl ve Noel yaklaşırken, Sara X Mills, yılbaşı şarkısını (Jingle Bells) kendine özgü yorumladı.

Modellik yapan Sara X Mills, Las Vegas’da erkek arkadaşı ve iki köpeği ile birlikte yaşamaktadır.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün