Bilgi

Şarkılar Bizi Söyler 19 Nisan Pazartesi Konukları belli oldu!

Şarkılar Bizi Söyler 19 Nisan Pazartesi Konukları belirlendi!, arayışı içine giren okurlarımız için Şarkılar Bizi Söyler 19 Nisan Pazartesi Konukları belirlendi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Şarkılar Bizi Söyler 19 Nisan Pazartesi Konukları belirlendi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Şarkılar Bizi Söyler 19 Nisan Pazartesi Konukları belirlendi!

Kanal D ekranların en bi hayli beğeni alan programları içinde bulunan Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm konukları belirlendi! Her hafta reyting rekorları kıran Şarkılar Bizi Söyler programı 19 Nisan pazartesi kimler geelcek?

Sürpriz konuklar!

PH Yapım ve Poll Production yapımcılığını üstüne aldığı, Hakan Altun ve Sibel Can sunduğu, Hüsnü Şenlendirici klarnetini konuşturduğu Şarkılar Bizi Söyler programına bu hafta Melihat Gülses, Hande Yener, Berkay ve Sami Özer konuk oluyor!

Şarkılar Bizi Söyler 19 Nisan hangi şarkılar söylenecek?

Şarkılar Bizi Söyler her hafta farklı ustaların şarkıları bilgisi yer alıyor. Bu hafta Şarkılar Bizi Söyler programında Yıldırım Gürses şarkıları seslenecek.

Şarkılar Bizi Söyler 19 Nisan pazartesi 20:00’de Kanal D’de

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün