Biyografi

Şarkılar Bizi Söyler Hakan Altun neden yok? Kovuldu mu ayrıldı mı

Şarkılar Bizi Söyler Hakan Altun neden yok? Kovuldu mu ayrıldı mı, arayışı içine giren okurlarımız için Şarkılar Bizi Söyler Hakan Altun neden yok? Kovuldu mu ayrıldı mı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Şarkılar Bizi Söyler Hakan Altun neden yok? Kovuldu mu ayrıldı mı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Şarkılar Bizi Söyler Hakan Altun neden yok? Kovuldu mu ayrıldı mı

Yapımını PH Yapım ve Poll Production’un üstüne aldığı Hakan Altun ve Sibel Can’ın şarkılarıyla seyredenleri mest ederken Hüsnü Şenlendirici de klarnetini konuşturuyordu. Her hafta birbirinden ünlü isimleri de stüdyoda ağırlayan ünlü sanatçılar pazartesi akşamlarına damga vuruyor. Lakin Şarkılar Bizi Söyler son bölümde Hakan Altun yer almadı. Seyirciler Hakan Altun programdan ayrıldı mı? Niye yok? merak etti. İşte Hakan Altun, Şarkılar Bizi Söyler’den kovuldu mu? sualinin yanıtı…

Hakan Altun, 21 Nisan akşamı program çekimi öncesi fenalaşmış ve hastaneye kaldırılmıştı. İlk olarak yoğun bakımda tedavi gören Altun, ardından normal odaya alındı. Altun’un hesabından yapılan paylaşımda, “21 Nisan Çarşamba akşamı kendini iyi hissetmediği için hastaneye götürülen Hakan Altun’un tetkikleri yapılmıştır. Bu tetkikler neticesinde beyin damarlarından birinde dolaşım bozukluğu saptanmış fakat erken müdahaleyle oldukça önemli sorun yaşanmamıştır. Tedbir amaçlı birkaç gün daha hastanede normal odada nasıl tedavi edileceği sürecektir. Durumunun seyrine göre önümüzdeki hafta içinde taburcu edilebileceği öngörülmektedir.” ifadeleri yer almıştı.

Tedavisi devam eden ve sağlık durumu herkes aracılığıyla araştırılan 48 yaşındaki Hakan Altun’un dokturu, 27 Nisan Salı günü açıklama yaptı. Doktor, Altun’un sağlık durumu için “Ufak bir damar tıkanıklığı vardı, o açıldı. Bugün taburcu olabilir” demişti. Bunun ardından herkes Hakan Altun’u ekranda görmeyi beklerken; Şarkılar Bizi Söyler’de ünlü şarkıcı yer almadı. Altun’un sevenleri de Hakan Altun nerede? Şarkılar Bizi Söyler’e veda mı etti? arama motorlarında aramaya başladı.

Şarkılar Bizi Söyler Hakan Altun niye yok?

Kısa olarak yanıt verelim Hakan Altun’un Şarkılar Bizi Söyler’den ayrılma veya kovulma gibi bir durumu söz konusu değil. Lakin hastalık geçiren ünlü şarkıcının dinlenmeye ihtiyacı vardı. Bu nedenle de programda yer almadı. Hakan Altun nerede? sualinin yanıtına da Şarkılar Bizi Söyler’in yapımcısı Polat Yağcı yanıt verdi. Yağcı, “9 bölüm çektik, sezon finaline 4 bölüm kalmıştı. Doktoru dinlenmesini istedi. Bundan dolayı kalan bölümleri Hakan Altun’suz farklı konseptlerle onu seven konuklarla çekeceğiz. Yeni yayın zamanında yine Hakan Altun’la devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Hakan Altun programa ne zaman dönecek?

Şarkılar Bizi Söyler’in bayram sonrası sezon finali yapması bekleniyor. Yani hemen hemen dört bölümü falan kaldı. Bu nedenle Hakan Altun, sezon sonuna kadar yayına girecek bölümlerde olmayacak. Altun’u yeni sezonda fakat Kanal D’de yayına giren Şarkılar Bizi Söyler’de görebileceğiz.

2007 Yılında ameliyat olmuştu

Altun, 2007 senesinde 2.5 saat süren operasyonla ameliyat olmuştu. Şarkıcının beyninin sağ tarafında bulunan mandalina büyüklüğündeki iyi huylu olduğu tahmin edilen tümörün alındığı belirtilmişti. Ameliyatı gerçekleştiren doktor, “Beyin zarında gelişen bir tümör, 8-9 yıllık olduğunu tahmin ediyorum. Genelde bu tip tümörler iyi huylu çıkıyor. Çok başarılı bir ameliyat geçirdik. Gerçi tümör patolojiden sonra net bir cevaba ulaşırız ama mandalina büyüklüğündeki urun iyi huylu olduğuna inanıyorum” şeklinde bilgi vermişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün