Diziler

Savaşçı Dizisinde Şok Ayrılık! Tamer Karadağlı Savaşçı’ya Veda Ediyor!

Savaşçı Dizisinde Şok Ayrılık! Tamer Karadağlı Savaşçı’ya Veda Ediyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Savaşçı Dizisinde Şok Ayrılık! Tamer Karadağlı Savaşçı’ya Veda Ediyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Savaşçı Dizisinde Şok Ayrılık! Tamer Karadağlı Savaşçı’ya Veda Ediyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Savaşçı Dizisinde Şok Ayrılık! Tamer Karadağlı Savaşçı’ya Veda Ediyor!

Limon Film imzalı, yönetmenliğini Osman Taşçı ve Eray Koçak’ın üstüne aldığı ve konusunu Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı, başrollerinde Murat Serezli, Sarp Leventoğlu gibi oyuncuların olduğu Savaşçı dizisi yeni sezonuna Nisan ayında başlamıştı. Uzun bir aradan sonra 100. bölümü ile ekranlara dönen diziden üzen ayrılık haberi geldi!

Berk Oktay, Elit Andaç Çam, Ogeday Girişken, Feyza Sevil Güngör ve Kayıhan Kızılırmak ayrılığından sonra kadroya  Ekin Mert Daymaz, Ediz Hun, Anıl Tetik Erkan Meriç, Seranay Aktaş  ve Tamer Karadağlı  dahil olmuştu. Lakin  Tamer Karadağlı’nın Savaşçı dizisindeki macerası kısa sürdü.

Tamer Karadağlı Savaşçı Dizisine Veda Ediyor!

Fox tv ekranlarında her hafta cumartesi seyirci ile bulluşan Savaşçı dizisinde beklenmeyen ayrılık gerçekleşti. 5.sezonu ile diziye müdahil olan usta oyuncu Tamer Karadağlı’nın diziye veda edeceği bilgisine ulaşıldı. Karadağlı, Savaşçı dizisinde Göktürk Albay rolüne can veriyordu. Son edinilen bilgiye göre, tecrübeli oyuncu 106. bölüm ile diziye elveda diyecek.

Tamer Karadağlı , Savaşçı dizisine ilk etapta konuk oyuncu olarak dahil olmuş fakat sonradan kadroya tamamen dahil olduğu açıklamalmuştu. Lakin yapımla iyi anlaşamayan Karadağlı’nın konuk oyuncu olarak yer almasına karar verilmiş. Sevilen oyuncu yayına girecek olan 106. bölümü ile diziden ayrılacak.

Yeni Proje Yolda!

Tamer Karadağlı’nın Savaşçı dizisinden ayrılmasından sonra yeni bir dijital proje için görüştüğü bilgisine ulaşıldı. Henüz ayrıntı kısmı ise belli olmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün