Diziler

Savaşçı Final Yapıyor! Final Tarihi Açıklandı!

Savaşçı Final Yapıyor! Final Tarihi Açıklandı!, arayışı içine giren okurlarımız için Savaşçı Final Yapıyor! Final Tarihi Açıklandı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Savaşçı Final Yapıyor! Final Tarihi Açıklandı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Savaşçı Final Yapıyor! Final Tarihi Açıklandı!

Fox TV’nin bu sezon yayın gününde tartışmalar yaşadığı dizisi Savaşcı final yapıyor.

Emret Komutanım dizisi ile oldukça büyük beğeni alan Sarp Levendoğlu’nun yine bir askeri dizi olan, başrolünde olduğu Savaşçı dizisi ekranlara veda ediyor. Fox’un bu sezon ha paylaşımı yaptı diyerek 1 seneyi bulan yayın tarihi tartışmalara neden olmuştu. 

Savaşçı dizisi bu sezon Tamer Karadağlı’yı kadroveyahil etmiş ve reyting listesinde bir sıçrama yapacağını düşünmüştü. Lakin evdeki hesap çarşıya uymadı. Dizi reyting listesinde istediğimizi bulamadı. 

Ekranlarda bir dönem asker dizisi furyasi varken oldukça büyük beğeni alan dizisi Savaşçı dizisi yeni yayın zamanında bu ilgiyi bulamadı. Savaşçı dizisi böylelikle ekranalara veda kararı aldı. 

Maraşlı Final Tarihi Açıklandı! Burak Deniz Bomba İsimle Yeni Dizi ile Gelecek!

Maraşlı Final Tarihi Açıklandı! Burak Deniz Bomba İsimle Yeni Dizi ile Gelecek!

Dizilerin sezon finali vermesini fırsat bilerek yüksek reyting oranları bekleyen dizi hayalkırıklığı yaşadı. Berk Oktay’ın Yasak Elma’veyahil olmasıyla büyük kan kaybeden dizi Tamer Karadağlı ve Yeşilçam’ın efsanesi Ediz Hun’u kadroveyahil etmişti. Lakin bu 2 isim de reytingleri kurtaramadı. 

Savaşçı dizisi final kararı aldı. Dizinin final tarihi de bilgisi verildi. Fox TV’nin büyük umutlarla bu sezon yeniden başlattığı dizisi Savaşcı seyircisine veda ediyor. 

Savaşçı dizisi bir son dakika değişikliği olmazsa 2 bölüm sonra ekranlara elveda diyecek. Dizinin seyircileri ise dizilerinin yeni bir kanala geçmesini umut ediyor. Lakin öğrenilene göre şuan için böyle bir görüşme gerçekleşmedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün