Diziler

Savaşçı neden final yaptı? Savaşçı neden bitti?

Savaşçı neden final yaptı? Savaşçı neden bitti?, arayışı içine giren okurlarımız için Savaşçı neden final yaptı? Savaşçı neden bitti? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Savaşçı neden final yaptı? Savaşçı neden bitti? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Savaşçı neden final yaptı? Savaşçı neden bitti?

FOX TV ekranlarının bi hayli beğeni alan dizisi Savaşçı bitti mi? Savaşçı neden final yapıyor? Savaşçı dizisinden seyircileri üzecek şok gelişme yaşandı! Savaşçı dizisi bitiyor. Uzun süredir FOX TV ekranlarında seyircisiyle buluşan ve Türk Askerini konu alan Savaşçı dizisi neden final yapıyor? Sorusu sorulmaya başlandı. İlgiyle takip edilen Savaşçı dizisinin final tarihi ve bölümü belirlendi. Açıklamalar haberimizin detay kısmında sizlerle…

Uzun süredir FOX TV ekranlarında yayın yaşamını sürdüren Savaşçı dizisinden flaş karar! Savaşı dizisinin aldığı karar seyircilerini derinden sarsacak. Savaşçı dizisi, 109. bölümüyle birlikte ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Savaşçı dizisinin aldığı final kararının ardından seyirciler de araştırmalara başladılar. Savaşçı dizisi bitiyor mu? Savaşçı dizisi neden final yapıyor? Savaşçı dizisi başka kanala geçecek mi? Savaşçı dizisi bitti mi? Tüm bu soruların yanıtları haberimizin devamında sizlerle…

Savaşçı Bitti mi? Neden Final Yapıyor?

Savaşı dizisi, son 5 sezondur FOX TV ekranlarında her Cumartesi akşamı seyircisiyle buluşuyordu. Lakin popüler dizide artık sona gelindi ve final kararı alındı. Yapımcı halen resmi olarak bir açıklama yayınlamasa da Savaşçı dizisinin son haftalarda yaşanan reyting kayıpları sebebiyle final yapma kararı aldığı tahmin ediliyor.

Savaşçı Finali Ne Zaman?

Savaşçı dizisinin final bölümü 12 Haziran Cumartesi yani dün akşam 109. bölüm ile birlikte final yaparak televizyon ekranlarına veda etmiş oldu. Savaşçı seyircileri artık yeni bölümlerle ne yazık ki buluşamayacak.

Savaşçı Başka Kanala Geçecek mi? Transfer olur mu?

FOX TV ekranlarında 5 sezondur yayın yaşamını sürdüren Savaşçı dizisi final yaptı ve artık tamamen televizyona veda etti. Savaşçı dizisinin FOX TV dışında başka bir kanalla anlaşmaya vardığı hususunda iddialar bulunsa da böyle bir şey söz konusu değil. Savaşçı dizisi geri dönmemek üzere artık resmen bitti. Uzun seneler Savaşçı dizisinin yeniden televizyona dönmesi beklenmiyor.

Savaşçı Final Bölümünde Neler Oldu?

Kılıç Timi, Şiyar’ı yakalıyor ve etkisiz hale getiriyor. Lakin herkesin gözü kulağı Astsubay İlyas’tadır. İlyas Karaca’nın kalbi durur! Gökçen Hemşire her şeyi görür, Ayça’ya ne diyeceğini kara kara düşünür. Tam bu esnada hastaneye gelen ziyaretçi herkesi şaşkına çevirir.

Kopuz Albay, Çakal ve Artin’in kaçışını engellemek için yeni planını uygulamaya alır! İkiliyi kapana kıstırırlar. Bölücü örgütten destek almak isteyen ikili, Kopuz Albay’ın planına yani tuzağına çekilir. Kopuz Albay, Kılıç Timi’ni bu ikiliye karşı görevlendirir. Lakin Çakal ve Artin de kolay lokma olmadıklarını göstermek isterler. Kılıç Timi her şeye rağmen bu ikilinin işini bitirecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün